Etiķete - būtiska jūsu produkta sastāvdaļa 

 

Etiķete ir būtiska produkta iepakojuma sastāvdaļa, jo bieži vien uz etiķetes atspoguļo svarīgu informāciju par produktu – sastāvdaļas, uzturvērtību un derīguma termiņu. Produktu iepakojumam aktuāla ir praktiskā funkcija, bet etiķetei ir jābūt ar pievilcīgu dizainu, kas piesaistītu patērētāju uzmanību, un tai ir jāatbilst preču marķēšanas noteikumiem. Ar etiķetes palīdzību ir iespējams vienkāršā veidā atjaunot jau tirgū esošu produktu.

 

Uzzini vairāk

 

image_thumb832.png

 • Uzņēmums ar vairāk kā 100 gadu senu vēsturi

  pieredze_icon.jpg

 • Uzticami un pasaulē atzīti piegādātāji

  uzticams_icon.jpg

 • Pilns pakalpojumu serviss

  serviss_icon.jpg

 • Kvalitātes un vides pārvaldības sistēma

  iso_new120x120_1.png

Eksporta tirgi

karte.jpg

 • Patērētāju izvēli galvenokārt ietekmē cena un iepakojuma dizains. Ja iepakojuma potenciāls tiek izmantots pareizi, tas piesaista uzmanību un veicina pārdošanu.

  Patērētāju izvēli galvenokārt ietekmē cena un iepakojuma dizains. Ja iepakojuma potenciāls tiek izmantots pareizi, tas piesaista uzmanību un veicina pārdošanu.

  Jānis Vilnītis, prezidents

 • Iepakojums nav tikai produkta aizsardzība vai saglabāšana, bet arī būtisks konkurences elements, kas ļauj atšķirties uz līdzīgu produktu fona.

  Iepakojums nav tikai produkta aizsardzība vai saglabāšana, bet arī būtisks konkurences elements, kas ļauj atšķirties uz līdzīgu produktu fona.

  Armands Dejus, viceprezidents tirdzniecības jautājumos

 • Vairāk nekā 70% no visiem pirkumiem tiek veikti impulsīvi. Izvēli par labu vienam vai otram produktam var ietekmēt tieši produkta iepakojums un etiķete.

  Vairāk nekā 70% no visiem pirkumiem tiek veikti impulsīvi. Izvēli par labu vienam vai otram produktam var ietekmēt tieši produkta iepakojums un etiķete.

  Ilmārs Ozoliņš-Ozols, viceprezidents

Sazinies ar mums

 
Tālrunis +371 63424605
Mob.tālrunis +371 26481339

Fakss +371 63436801
lp@liepajaspapirs.lv

Darba laiks
darba dienās 8:00 - 17:00