Iepakošanas risinājumi

Uzņēmuma piedāvājumā ietilpst augstas kvalitātes drukas risinājumi dažādiem produktiem, izmantojot daudzveidīgus iespiedprodukcijas veidus.

 
Pašlīmējošās etiķetes
Uzņēmums ražo dažādu formu, izmēru un krāsu pašlīmējošās etiķetes. Piedāvājumā ietilpst augstas kvalitātes drukas risinājumi dažādiem produktiem. Etiķete ir produkta iepakojuma sastāvdaļa, un ir svarīgi, lai tā būtu vizuāli pievilcīga, ar efektīvu dizainu, kas piesaistītu patērētāju uzmanību, un tai ir jāatbilst preču marķēšanas noteikumiem. Materiālu daudzveidībā slēpjas iespēja sasniegt atšķirīgu etiķetes veidolu un uzlabot produkta izskatu.
 
Termoetiķetes
Šāda veida etiķetes tiek pielietotas, ja informācija ir mainīga, piemēram, tirdzniecības vietās elektroniskajiem svariem, pārtikas un citu produktu marķēšanai. Vajadzīgo informāciju var uzdrukāt ar termo printeri. Etiķetes ir ar augstu drukas kvalitāti. Termoetiķetes ir baltas, taču tās ir iespējams personalizēt, piemēram, pievienojot uzņēmuma logo. Pēc klienta vajadzībām tiek ražotas dažādu veidu termoetiķetes.
 
Termosarukuma etiķetes
Tehnoloģija ir pielietojama plašam produktu klāstam un ļauj pilnībā izmantot iepakojuma virsmu. Materiāls saraujas un perfekti piekļaujas produktam, tā izceļot produkta formu. Inovatīvi materiāli un mūsdienīgi drukas risinājumi ļauj ražotājiem uz saviem produktiem izvietot radošas un efektīvas etiķetes. 
 
Iekausējamās etiķetes
Inovatīva tehnoloģija, kas nodrošina, ka etiķetes netiek līmētas uz iepakojuma, bet tās tiek iekausētas iepakojumā. Etiķete un iepakojums veido vienu veselumu, kas palielina produkta ārējo pievilcību. Iekausējamās etiķetes ir noturīgas pret mitrumu, mehāniskajām, temperatūras un ķīmiskajām iedarbībām. Produkta iepakojums ir pārstrādājams kopā ar etiķeti.
 
Divu slāņu etiķetes
Lielisks risinājums, ja ir nepieciešams uz produkta iepakojuma norādīt plašāku informāciju. Pieprasīts risinājums farmācijas jomā, jo uz mazas iepakojuma virsmas ir iespējams norādīt salīdzinoši daudz informācijas. Šāda veida etiķetes ir labs veids kā nodrošināt informāciju uz iepakojuma vairākās valodās.
 
Materiālu apdruka
Materiālu apdruku izmanto, ja ir nepieciešams, lai produkta ārējais iepakojums paustu informāciju par tā saturu. Apdrukātu materiālu izmanto dažādu produktu iesaiņošanai un noformēšanai, piemēram, dažādiem konditorejas izstrādājumiem, piena produktiem. Par materiālu var izmantot gan plēvi, gan papīru un kartonu. 
 
Abpusēji apdrukātas etiķetes
Metodi pielieto, ja vēlas izveidot vizuāli pievilcīgu etiķeti, ar efektīvu dizainu, kas piesaistītu patērētāju uzmanību. Etiķete tiek apdrukāta no abām pusēm, arī uz līmes slāņa. Šāda veida etiķetes ir iecienītas uz dzērienu pudelēm, jo caurspīdīgais produkta iepakojums ļauj etiķeti aplūkot no abām pusēm.
 
Risinājumi tirdzniecībai
Tirdzniecības vietās patērētājam tiek norādīta pārdošanas un noteiktas mērvienības cena, tādēļ cenu uzlīmēm ir būtiska loma. Čeku lentas apdruka ir veids, kā iegūt personalizētu dizainu un komunicēt ar klientu. Čeku lentā var ietvert uzņēmuma logo, reklāmu vai citu informatīvu paziņojumu. Krājamās akciju uzlīmes dažu gadu laikā ir kļuvušas par spēcīgu lielveikalu pircēju pievilināšanas līdzekli. Piedāvājam augstas kvalitātes drukas risinājumus dažādiem produktiem.
 

Uzņēmums ražo etiķetes gan zīmolu produktiem, gan mazumtirdzniecības vajadzībām. Drukas risinājumus dažādiem produktiem skatīt ŠEIT