Iespiedtehnoloģijas

Druka.jpg

 

AS „Liepājas papīrs” tehniskais nodrošinājums ļauj izmantot dažādu iespiedtehnoloģiju sniegtās iespējas:

 

Fleksogrāfija

Fleksogrāfija ir ātrs un vienkāršs iespiedprocess, kas sniedz iespēju veikt druku uz ļoti plaša apdrukas materiālu klāsta. Ar iespiedformu palīdzību krāsa tiek uznesta uz drukājamā materiāla. Drukas tehnoloģija nodrošina gan piesātinātas un spilgtas krāsas, gan maigu toņu iespējas. Pēc apdrukas etiķetes ir izvietotas ruļļos, apdrukātais materiāls tiek sagriezts nepieciešamajā izmērā un etiķetes tiek sakomplektētas pēc klienta norādēm.

 

UV lakošanas tehnoloģija apdrukātās etiķetes padara spīdīgākas, glancētas un dod tām papildus mehānisko un ķīmisko noturību. Pieejamas dažādas UV lakas - termouzlīmju drukai, bez smaržas, matēta efekta iegūšanai, iespējams uzklāt braila rakstu.

 

Laminēšana nodrošina, ka etiķetei būs ļoti laba noturība pret mitrumu, mehāniskiem bojājumiem, netīrumiem, kā arī ķīmisku iedarbību.

 

Izciršana ir nepieciešama, lai izgatavotu jebkuras formas etiķeti.

 

Sietspiede ir apdrukas tehnoloģija dažādu materiālu apdrukai. Druka var tikt realizēta praktiski uz visiem materiāliem. Sietspiedes veids ir īpašs ar to, ka virsmu var pārklāt ar biezu krāsas slāni un ar sietspiedi drukātie elementi izcelsies ar sevišķi intensīvu, spilgtu toni un dos jūtamu reljefa iespaidu uz etiķetes virsmas.

 

Digitālā druka ir tehnoloģija, kas paredzēta nelielām drukas tirāžām, kā arī steidzamiem drukas pasūtījumiem. Šādam risinājuma nav nepieciešams pirmsdrukas process.

 

Folija karstspiede un aukstspiede ir divu dažādu veidu tehnoloģijas metalizētu, krāsainu un hologrāfisku foliju uznešanai uz apdrukas materiāla. Ar karstspiedes palīdzību tiek panākts reāls, metālisks izskats un efekts izceļas ar augstu noturību un precizitāti. Folija aukstspiede ir ērta un ātra tehnoloģija, kas ļauj etiķetei piešķirt dizaina elementus.

 

Reljefspiede ir pēcapstrādes process, kas materiāla virsmai piešķir reljefu. Šo tehnoloģiju var izmantot, lai akcentētu kādu dizaina elementu etiķetē. Šajā tehnikā veiktā apstrāde piešķir etiķetēm sava veida ekskluzivitāti un pievilcību.