AS “Liepājas Papīrs” apmeklē starptautisku izstādi un veido jaunas sadarbības

24/05/2019
zvt_klasteris_logo__002_.jpg

 

Maijā  AS “Liepājas Papīrs”  speciālisti paplašinājuši savu pieredzi un intensīvi attīstījuši ārvalstu sadarbības, gan apmeklējot lielāko jūras velšu nozares izstādi Eiropā “Sea Food Expo Global”, kas  no 7. līdz 9. maijam norisinājās Beļģijas galvaspilsētā Briselē, gan tiekoties ar esošiem un potenciāliem klientiem Vācijā.

 

logo.jpg

Izstādes apmeklējuma mērķis bija iepazīstināt izstādes dalībniekus ar AS “Liepājas Papīrs” piedāvājumu, kā arī, ņemot vērā gan plašo izstādes dalībnieku, gan apmeklētāju loku, veidot jaunas sadarbības un tikties ar potenciālajiem klientiem un iepazīties ar jaunākajām jūras velšu produkcijas iepakojuma tendencēm un piedāvājumu.

 

 

Vizītes laikā tika pārrunātas vairākas vērtīgas sadarbības iespējas, kā arī iegūti vairāk nekā 50 kontakti jaunu sadarbību attīstīšanai.

 

Savukārt, regulāra Vācijas klientu apmeklēšana saistāma ar uzņēmuma stratēģisko mērķi – pakāpeniski palielināt eksporta rādītājus uz Vāciju un nostiprināt AS “Liepājas Papīrs” pozīcijas Rietumeiropas tirgū.

 

 

Abas vizītes tika realizētas sadarbībā ar biedrību “Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris”  projekta “Klasteru programma” ietvaros (biedrības “Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris un Centrālās finanšu un līgumu aģentūras Līgums Nr. 3.2.1.1/16/A/016).

 

Informāciju sagatavoja:

Laura Liepiņa

AS “Liepājas Papīrs”

T.: +371 29479192

E.: laura@liepajaspapirs.lv

20190507_170644.jpg  

 


 

‹ Atpakaļ