AS “Liepājas Papīrs” attīsta sadarbības eksporta jomā

18/10/2019
LP_LOGO.jpg

Laikā no 5. Līdz 11. oktobrim AS “Liepājas Papīrs” pārstāvji Artūrs Gabaliņš un Laura Liepiņa apmeklēja Eiropas lielāko pārtikas izstādi “Anuga 2019’’ Ķelnē, lai satiktu esošos klientus un veidotu jaunas sadarbības, kā arī viesojās jau pie esošajiem partneriem.

Anuga_4c.png

Pārtikas ražotāju izstāde “Anuga” norisinās katru otro gadu, un šogad izstādē piedalījās vairāk nekā 7500 dalībnieki, un izstādi apmeklēja gandrīz 200 000 viesi.  Liepājas pārstāvji tikās gan ar gaļas nozares ražotājiem, gan piena un zivrūpniecības uzņēmumiem,  gan beramo produktu fasētājiem un pārrunāja iespējamās  sadarbības iepakojuma jomā. Izstādes apmeklējuma laikā iegūts ap pussimts jaunu tiešo partneru kontaktu.

klasteris_logo.jpg

Tāpat Vācijas vizītes laikā, lai stiprinātu sadarbību un pārrunātu esošos un jaunos projektus, tika apmeklēti esošie partneri – uzņēmumi “Stoff + Stoff GmbH”, “Bruno Grau KG” un “Welnuss Premium Snacks GmbH”.

 

 

Vizīte norisinājās ar biedrības "Latvijas Poligrāfijas uzņēmumu asociācija" īstenotā komersantu klastera izveides un īstenošanas projekta "DRUKAS UN MEDIJU TEHNOLOĢIJU KLASTERA IZVEIDE" (projekts Nr. 3.2.1.1/16/A/012), 3.2.1.1. pasākuma "Klasteru programma" finansiālu atbalstu.

‹ Atpakaļ