AS “Liepājas Papīrs” darbinieki papildina zināšanas

02/05/2019
zvt_klasteris_logo__002_.jpg

 

Aprīlī AS “Liepājas Papīrs” darbinieki kopā ar citu uzņēmumu pārstāvjiem, pateicoties sadarbībai ar Zaļo un Viedo Tehnoloģiju klasteri, piedalījās divās uzņēmuma SIA “WIN partners” apmācībās un papildināja savas zināšanas projektu vadībā un pārdošanā.

 

 

Projektu vadības apmācības vadīja pieredzējusi uzņēmuma SIA ”Citrus Solutions”  vadītāja Jūlija Grīnberga, kura apmācību dalībniekus iepazīstināja ar dažādām projektu vadības metodēm un tehnikām, kā arī dalījās savā personiskajā pieredzē dažādu līmeņu projektu vadībā. Pārdošanas apmācības vadīja lektors Valters Gražulis – SIA “Win Patners”  vadītājs, kurš savā apmācību metodikā bija iekļāvis praktiskus padomus par pārdošanu un saziņu ar klientiem veiksmīgai produktu virzīšanai tirgū. Šo apmācību mērķis bija izprast pārdošanas struktūru un gūt impulsus pārdošanas tehnikas uzlabošanai AS “Liepājas Papīrs” pārdošanas komandā.

 

 

Kā atzina AS “Liepājas Papīrs” pārdošanas daļas vadītājs Artūrs Gabaliņš “abas notikušā apmācības ir būtiski sekmējušas uzņēmuma darbinieku profesionalitāti  un sniegušas vairākas vērtīgas atziņas katra darbinieka ikdienas  pienākumu izpildes uzlabošanai.”

 

 

Vadības zinību apmācībās piedalījās 15 uzņēmuma administrācijas pārstāvji, savukārt, pārdošanas  apmācībās – astoņi vadošie pārdošanas nodaļas speciālisti.

 

Aktivitāte tika realizēta projekta “Klasteru programma” ietvaros. Biedrība “Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris” ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru noslēdza Līgumu Nr. 3.2.1.1/16/A/016 par šī projekta īstenošanu.

http://greentechlatvia.eu/lv/klasteru-programma/

logo.jpg

Informāciju sagatavoja:

Laura Liepiņa

AS “Liepājas Papīrs”

T.: +371 29479192

E.: laura@liepajaspapirs.lv

 
‹ Atpakaļ