AS “Liepājas Papīrs” lepojas ar labiem rezultātiem konkursā “Labākais iepakojums 2018”

26/11/2018

IMG_7018.JPG

 

 

 

Jau tradicionāli šoruden norisinājās Latvijas Iepakojuma organizācijas rīkotais nacionālais konkurss  „Labākais iepakojums Latvijā 2018”. Šogad tajā piedalījās 15 konkursanti ar 29 iepakojumiem un iepakojumu sērijām. Konkursa laureātu nosaukšana un uzvarētāju apbalvošana notika 22. novembrī. 

 

 

Konkurss notika vairākos posmos, kuros pieteiktos darbus vērtēja gan patērētāji (starptautiskajās izstādēs  „Riga Food” un „Design Isle”, kā arī interneta balsojumā), gan  nozares eksperti un konkursa atbalstītāji. Konkursa žūrijas vērtējumu veidoja noteikti kritēriji, pēc kuriem tika izsvērta konkursam pieteiktā darba izpildes kvalitāte, piemēram,  konstrukcija, forma, dizains, funkcionalitāte, kopiespaids u.c.

 

 

Šogad AS “Liepājas Papīrs” konkursā piedalījās ar pieciem darbiem, no kuriem četri ieguva godalgas. AS “Liepājas Papīrs” saņēma šādus apbalvojumus:

 

 

     •  nominācijā “Iepakojuma palīglīdzekļi – etiķetes” –  1. pakāpes diplomu  par veļas mīkstinātāja “DŪNA”etiķešu sēriju (pasūtītājs AS “Spodrība”, projekta vadītājs Andrejs Ivļijevs);


     •  nominācijā “Iepakojuma palīglīdzekļi – etiķetes” – 2. pakāpes diplomu par degvīna “BIG BOY VODKA etiķeti (pasūtītājs SIA “Peldu brūzis”, projekta vadītājs Uldis Janušs);


     •  nominācijā “Iepakojuma palīglīdzekļi – etiķetes” – 2. pakāpes diplomu par dzirkstošā vīna IN LOVE etiķeti (pasūtītājs – SIA “Livonia”, projekta vadītāja Monta Sidorova);


     •  biedrības “GS1 Latvija” diplomu  par precīzu GS1 un ISO standartu ievērošanu EAN-13 svītrkoda simbola attēlošanā un izvietošanā uz konkursam iesniegtās veļas mīkstinātāja “DŪNA” etiķešu sērijas etiķetēm (pasūtītājs AS “Spodrība”, projekta vadītājs Andrejs Ivļijevs);


     •  biedrības “HOMO ECOS” atzinības rakstu par maizes sērijas “ĪSTENĀ” produkta “Rudzu maize ar dārzeņiem” iepakojuma risinājumu kā videi draudzīga un resursus taupoša dizaina paraugu (pasūtītājs AS “LATVIJAS MAIZNIEKS”, projekta vadītāja Laura Liepiņa).

 

 

AS “Liepājas Papīrs” pārdošanas daļas vadītājs A. Gabaliņš ir gandarīts par rezultātiem un vērtē, ka “konkursa rezultāti apliecina uzņēmuma konkurētspēju, augsto darba kvalitāti un AS “Liepājas Papīrs” pozīcijas tirgū”.

 

 

AS “Liepājas Papīrs” izsaka pateicību saviem partneriem, kuri produktu etiķešu izveidei un ideju realizēšanai ir izvēlējušies vienu no nozares līderiem Baltijas valstīs, proti, Liepājā esošo uzņēmumu “Liepājas Papīrs”. Tāpat uzņēmums izsaka visdziļāko pateicību ikvienam uzņēmuma darbiniekam, kurš ir ieguldījis savu darbu, zināšanas un pieredzi produktu izveidē.

 

 

Nacionālais konkurss par labāko iepakojumu tradicionāli notiek katru gadu kopš 1996. gada, un savus darbus var pieteikt iepakojuma pasūtītāji, dizaineri, iepakojuma izgatavotāji, iepakotāji un preču izplatītāji. Konkursa darbus vērtē gan patērētāji, gan profesionāla iepakojuma ekspertu žūrija.

‹ Atpakaļ