AS “Liepājas Papīrs” plūc uzvaras laurus

18/06/2019
LP_logo_2017.jpg

 

No 14. līdz 16. jūnijam Usmas ezera atpūtas kompleksā “Lejastiezumi” Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras un Latvijas Darba devēju konfederācijas rīkotajā uzņēmēju sporta un izklaides festivālā “Bizfests” AS “Liepājas Papīrs” komanda pirmo reizi kopvērtējumā izcīnījusi godpilno 1. vietu.

 

 

Šogad AS “Liepājas Papīrs” sporta spēlēs piedalījās sesto reizi, un uzņēmuma komandu veidoja vairāk nekā 70 darbinieki, viņu ģimenes locekļi un draugi. 48 komandu konkurencē AS “Liepājas Papīrs” komanda ar 919 punktiem kopvērtējumā pārliecinoši ieguva 1. vietu, aiz sevis atstājot VAS “Latvijas dzelzceļš” (840 punkti) un “Tet” (822 punkti) komandas. Vislabāk uzņēmums sevi pierādīja volejbolā (120  punkti), tenisā (90 punkti)  un futbolā (110 punkti), kā arī dažādās komandu stafetēs.

 

 

Uzņēmuma vadītājs Normunds Jansons, neslēpjot prieku, atzīst, “mūsu uzņēmuma darbinieki šajā nedēļas nogalē pierādīja, ka spējam būt ne vien nozares līderi poligrāfijas jomā, bet arī cieņpilni mēroties spēkiem ar citiem Latvijas uzņēmējiem sporta laukumā, parādot savu vienotību, cīņas sparu un neatlaidību. Es lepojos ar savu komandu un jūtos gandarīts par mūsu uzvaru.”

 

 

Līdztekus sportiskajam azartam pasākuma dalībnieki piedalījās tīklošanas pasākumos, baudīja iedvesmas stāstus un izklaides notikumus.

 

UZŅĒMĒJU SPORTA UN IZKLAIDES FESTIVĀLS BIZFESTSir neformāls sadarbības koncepts, kas stiprina uzņēmuma komandas garu, aicina iepazīt sadarbības partnerus, kā arī aktīvi atpūsties kolēģu un ģimenes lokā. Festivālu rīko: Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera un Latvijas Darba devēju konfederācija. Vairāk informācijas: bizfests.lv

 

 

IMG_0558.jpg

Informāciju sagatavoja:

Laura Liepiņa

AS “Liepājas Papīrs”

T.: +371 29479192

E.: laura@liepajaspapirs.lv

‹ Atpakaļ