AS “Liepājas Papīrs” rudenī piedalīsies nozares izstādēs

17/08/2018

 

LP_logo_2017.jpg

Sadarbībā  ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA)  AS “Liepājas Papīrs” rudenī piedalīsies divās iepakojuma nozares izstādēs - Vācijā un Zviedrijā, Latvijas nacionālajā stendā iepazīstinot gan esošos, gan potenciālos klientus un sadarbības partnerus ar uzņēmuma radītajiem produktiem un sadarbības iespējām.

 

 

No 25. līdz 27. septembrim Vācijas pilsētā Nirnbergā norisināsies nozares izstāde “FachPack 2018”, kurā ik gadu piedalās vairāk nekā 1500 dalībnieku un kuru ik gadu apmeklē vairāk nekā  40000 nozares pārstāvju. Jāuzsver, ka izstāde  “FachPack”” ir uzskatāma par būtisku kontaktu veidošanas platformu, attīstot jebkura iepakojuma ražošanas uzņēmuma eksportu uz tādām valstīm kā Vācija, Austrija  un Šveice.

 

Savukārt no  24. līdz 26. oktobrim uzņēmums pārstāvēs Latvijas iepakojuma  ražotājus nacionālajā stendā  Gēteborgā notiekošajā izstādē ‘’ScanPack’’, kas  ir nozīmīgākā iepakojuma nozares izstāde Skandināvijā, kura notiek reizi trīs gados. 2015. gadā izstādē piedalījās 490 dalībnieku no 30 valstīm, un to apmeklēja vairāk nekā 17 tūkstoši iepircēju no 40 valstīm.

 

Kā  uzsver AS “Liepājas Papīrs” pārdošanas direktors Artūrs Gabaliņš, “dalība nozares izstādēs sekmē uzņēmuma atpazīstamību starptautiskā līmenī, kā arī veicina sadarbības tīklu veidošanos starp partneriem un klientiem”. A. Gabaliņš uzsver, ka uzņēmuma dalība Latvijas nacionālajā stendā ir liels gods, jo  starptautiskā līmenī tiek pārstāvēti Latvijas iepakojuma  ražotāji. Piedalīties tieši Zviedrijas un Vācijas izstādēs nolemts, ņemot vērā AS “Liepājas Papīrs” mērķtiecīgo eksporta tirgus pārorientēšanu no Austrumiem uz Rietumvalstīm, un Rietumu tirgus segmenta paplašināšanu.

 

 

scan_pack.jpg liaa_logo.jpg FACHPACK2018.jpg
‹ Atpakaļ