AS “Liepājas Papīrs” saņem apbalvojumus konkursā “Labākais iepakojums 2019”

14/11/2019
LP_LOGO.jpg

Lai noteiktu labāko un kvalitatīvāko iepakojumu ražotājus Latvijā, šoruden jau tradicionāli norisinājās Latvijas Iepakojuma asociācijas nacionālais konkurss „Labākais iepakojums Latvijā 2019”. Konkursā piedalījās 20 konkursanti ar 40 iepakojumiem un iepakojumu sērijām, un laureātu vidū ir arī AS “Liepājas Papīrs” darbi.

 

 

Konkurss norisinās vairākos posmos, kuros darbus vērtēja gan patērētāji, gan profesionāļi. Rudenī par iesniegtajiem darbiem varēja balsot starptautisko izstāžu „Riga Food” un „Design Isle” apmeklētāji, bet oktobrī – nozares eksperti, konkursa atbalstītāji un interneta lietotāji. Lai noskaidrotu labākos iepakojumus tika vērtēti dažādi aspekti  - iepakojuma konstrukcija, forma, dizains, funkcionalitāte, kopiespaids, realizācija u.c. 

 

 

Kā atzīst uzņēmuma AS “Liepājas Papīrs” pārdošanas daļas vadītājs A. Gabaliņš – “šis konkurss palīdz noturēt konkurētspēju starp iepakojuma tirgus dalībniekiem un vairo pozitīvu konkurenci”. A. Gabaliņš jūtas gandarīts par saņemto ekspertu  un sabiedrības vērtējumu, paužot viedokli, ka pozitīvais vērtējums kalpo kā dzinulis tālākai attīstībai, jaunu produktu izstrādei un nepārtrauktam darbam produkcijas uzlabošanā un pilnveidē.

 

 

Šogad AS “Liepājas Papīrs” saņēma četras godalgas:

-  nominācijā “Iepakojuma palīglīdzekļi – etiķetes” –  2. pakāpes diplomu  par liķiera  “ALLASCH KÜMMEL” etiķeti (pasūtītājs ZS “Pīlādži”, projekta vadītājs Uldis Janušs);

- nominācijā “Iepakojuma palīglīdzekļi – etiķetes” –  2. pakāpes diplomu  par stiprā alkoholiskā dzēriena  “GREAT”  etiķešu sēriju (pasūtītājs SIA “Dioniz”, projekta vadītāja Laura Liepiņa);

- interneta balsojumā – 1. vietu par liķiera  "ALLASCH KÜMMEL" etiķeti (pasūtītājs ZS “Pīlādži”, projekta vadītājs Uldis Janušs);

- LDDK Drukas un mediju tehnoloģiju nozares ekspertu padomes atzinības rakstu par  alkoholiskā dzēriena “FRUIT SPIRIT“ etiķetes izsmalcināta dizaina izcilu poligrāfisko izpildījumu (pasūtītājs SIA “Abavas dārzi”, projekta vadītāja Anda Riežniece). 

 

 

AS “Liepājas Papīrs” izsaka pateicību saviem partneriem, kuri produktu etiķešu izveidei un ideju realizēšanai ir izvēlējušies uzņēmumu “Liepājas Papīrs”. Tāpat uzņēmums  pauž pateicību ikvienam uzņēmuma darbiniekam, kurš ir ieguldījis savu darbu, zināšanas un pieredzi produktu izveidē.

 

 

Nacionālais konkurss par labāko iepakojumu tradicionāli notiek katru gadu kopš 1996. gada, un savus darbus var pieteikt iepakojuma pasūtītāji, dizaineri, iepakojuma izgatavotāji, iepakotāji un preču izplatītāji. Konkursa darbus vērtē gan patērētāji, gan profesionāla iepakojuma ekspertu žūrija.

 

Informāciju sagatavoja:

Laura Liepiņa

AS “Liepājas Papīrs”

T.: 63401606

E.: laura@liepajaspapirs.lv

 

 


ALLASCH.jpg
  GREAT.jpg  SPIRIT.jpg

‹ Atpakaļ