AS “Liepājas Papīrs” tiekas ar “Avery Denisson” pārstāvjiem

18/07/2018
 

18. jūlijā AS “Liepājas Papīrs” vadošie darbinieki tikās ar  viena no pasaules lielākā pašlīmējošo izejvielu ražošanas uzņēmuma “Avery Denisson” pārstāvjiem, lai pārrunātu jaunākās aktualitātes un tendences uzlīmju izejvielu tirgū.

 

fasson_foto.JPG

 

Vizītē Liepājā bija ieradušies uzņēmuma Eiropas tirgus mārketinga direktors Buraks Sahbazs (Burak Sahbaz), Eiropas tirdzniecības pārstāve Valērija Jurlova (Valeriya Yurlova), Austrumvalstu tirdzniecības pārstāvis Anatolijs Gusakovs (Anatoly Gusakov). AS “Liepājas Papīrs” sarunā pārstāvēja pārdošanas daļas darbinieki un sagādes daļas vadītāja Aija Hovecka. 

 

Sarunas gaitā tika apspriestas jaunākās tendences papīra nozarē pasaulē, galvenie iemesli pēdējā laika straujajam cenu kāpumam termo papīram, kas spēcīgi ietekmē arī no šī materiāla ražoto produktu cenas.  Tāpat  AS “Liepājas Papīrs” darbinieki tika iepazīstināti ar jaunākajiem uzņēmuma produktiem un to īpašībām, tādējādi paplašinot pārdošanas projektu vadītāju informatīvo bāzi, lai vēl sekmīgāk strādātu ar partneriem un varētu piedāvāt plašāku un daudzveidīgāku izejvielu klāstu.

 

 

 Uzņēmuma “Avery Denisson”  pirmsākumi meklējami 1935. gadā ASV, Kalifornijā,  bet ar esošo nosaukumu uzņēmums strādā no 1990. gada.  Uzņēmumam ir vairāk nekā 30000 darbinieku 50 pasaules valstīs, sešos kontinentos, un  tas ir viens no lielākajiem pašlīmējošā papīra ražotājiem pasaulē,  aizņemot ap 35% tirgus segmenta.

‹ Atpakaļ