AS “Liepājas Papīrs” vērienīgi atzīmē 120 gadu jubileju

17/09/2018
 

14. septembrī, atzīmējot AS “Liepājas Papīrs” 120. gadskārtu, uzņēmums jubilejas pasākumos pulcēja savus darbiniekus, klientus un sadarbības partnerus.

 

EdgarsFoto_1001.jpg

Dienas gaitā, pateicoties sadarbībai ar vienu no vadošajiem pašlīmējošo materiālu ražotājiem “Avery Dennison”, uzņēmuma klientiem bija iespēja piedalīties  izglītojošā seminārā par jaunākajām uzlīmju izgatavošanā izmantojamo materiālu un līmju tendencēm pasaulē. Tāpat jubilejas viesi apskatīja  AS “Liepājas Papīrs” ražotni, iepazinās ar tās darbību, kā arī viesojās koncertzālē “Lielais Dzintars”. Jubilejas notikumu kulminācija bija svinīgais pasākums un apbalvojuma “Zelta rullis” pasniegšana Liepājas Latviešu biedrības namā.

 

Uzrunājot klātesošos jubilejas pasākuma viesus, AS “Liepājas Papīrs” prezidents  J. Vilnītis uzsvēra, ka uzņēmuma lielākā vērtība un pamatu pamats ir  cilvēki – darbinieki, klienti un partneri. J. Vilnītis, atklājot pasākumu, pateicās uzņēmuma ilggadējai darbiniecei Rutai Martai Pelnēnai, kura uzņēmumā nostrādājusi 44 savas dzīves gadus un kura saņēma apbalvojumu “Zelta rullis”  nominācijā “Mūža ieguldījums”. 

 

 

Nominācijā “Zelta klients” tika godināti divi no vairāk nekā pustūkstoša uzņēmuma klientiem – Latvijas uzņēmums SIA “Dimdiņi”, kurš desmit gadu laikā bija izdarījis simts tūkstošo pasūtījumu un Dānijas uzņēmums “Get Labels”, kurš bija izdarījis lielāko pasūtījumu uzņēmuma vēsturē. Pārējās nominācijās apbalvojumu “Zelta rullis”  saņēma  šādi uzņēmuma darbinieki:

 

“Zelta iedvesma” – pārdošanas direktora vietnieks Andris Karulis;


“Zelta ideja” – iespiedmašīnas operators Gints Meļķis;


“Zelta zināšanas” – ražošanas vadītājs Juris Hoijers;


“Zelta rokas” – ražošanas  meistars Uldis Sūnākslis;


“Zelta spēks” – apsardzes vadītājs Gundars Olbačevskis;


“Zelta prieks” – pārdošanas speciāliste Annika Gēgersone;


“Zelta komanda” – fleksogrāfijas iespiedmašīnas  MPS komanda (Eduards Jašuks, Jānis Ziedkalns, Jānis Andersons, Aivars Ore, Oskars Lagzda un Sandis Jonaitis).

 

Visi laureāti dāvanā saņēma unikālas un īpašas metālmākslinieka Aivara Vamža speciāli uzņēmuma jubilejai  izstrādātas misiņa piemiņas statuetes zelta ruļļa izskatā.

 

 

Pasākuma norisi ar muzikāliem akcentiem papildināja LMMDV bigbends, Liepājas teātra aktieri, mūziķis Edijs Šnipke ar grupu un DJ Jānis Spinga. Pasākumu vadīja Maija Kalniņa un Viktors Ellers.

 

AS “Liepājas Papīrs” izsaka īpašu pateicību pasākuma rīkošanā  Maijai Kalniņai par pasākuma režiju, ideju īstenošanu un atbalstu, SIA “Dekodille” par noformējumu un pasākuma auras radīšanu un SIA “Sense Media” par vizuālo noformējumu un pasākuma iemūžināšanu.

‹ Atpakaļ