Ievēl AS “Liepājas Papīrs” valdes priekšsēdētāju

26/09/2018
LP_logo_2017.jpg

Šodien, 25. septembrī, notika uzņēmuma AS “Liepājas Papīrs” akcionāru ārkārtas sapulce, kurā par savu atkāpšanos paziņoja uzņēmuma valdes priekšsēdētājs J. Vilnītis un kurā tika ievēlēts padomes jaunais sastāvs. Padomes pirmais darbs bija apstiprināt valdi jaunā sastāvā. 

 

Uzņēmuma padome tika ievēlēta jaunā sastāvā, un tajā ir Imants Vismins, Aija Hovecka un Anna Bruže, kura ir arī padomes priekšsēdētāja.

 

 

Padomes sapulcē tika apstiprināta arī jaunā uzņēmuma valde, kuras sastāvā ir Ilmārs Ozols – Ozoliņš, Andris Karulis, Zane Vilnīte, Līva Krastiņa un Normunds Jansons. Par uzņēmuma AS “Liepājas Papīrs” jauno priekšsēdētāju vienbalsīgi tika iecelts Normunds Jansons, kurš uzņēmumā ir strādājis kopš 2004. gada, no 2011. gada strādājot par  uzņēmuma finanšu direktoru. Normunds Jansons studējis Latvijas Universitātē, iegūstot bakalaura grādu ekonomikā un pēc tam zināšanas papildinājis biznesa augstskolā “Turība”, iegūstot maģistra grādu uzņēmējdarbības vadībā.

 

 

Līdzšinējais uzņēmuma prezidents un valdes priekšsēdētājs Jānis Vilnītis uzņēmuma AS “Liepājas Papīrs” attīstībai veltījis gandrīz 25 gadus, no kuriem 21 gadu bijis uzņēmuma valdē. Savu atkāpšanos J. Vilnītis skaidro ar jauniem profesionālajiem izaicinājumiem.

‹ Atpakaļ