Uzņēmumā AS “Liepājas Papīrs” darbu sāk Baltijā pirmā hibrīddrukas iekārta

01/07/2019

 

LP_logo_2017.jpg

AS “Liepājas Papīrs” ražotnē Liepājā jūlijā darbu sāk Baltijā pirmā hibrīddrukas iekārta  MPS EF SYMJET, kura apvieno fleksogrāfijas drukas sniegumu  un digitālās drukas plašās iespējas.

 

MPS_LOGO.jpg

Jaunā iekārta ir  Nīderlandes    uzņēmuma MPS Systems B.V. un Lielbritānijas drukas uzņēmuma  DOMINO UK Limited radīto iekārtu apvienojums, ar kuras palīdzību AS “Liepājas Papīrs” saviem klientiem vietējā  tirgū un eksporta tirgos varēs piedāvāt konkurētspējīgāku produktu vidējo tirāžu uzlīmju un etiķešu drukas segmentā.

 

 

Būtiskākās  jaunās iekārtas priekšrocības, strādājot ar visdažādāko veidu  pašlīmējošo materiālu apdruku, ir  iespēja sasniegt niansētākus toņus, pateicoties paplašinātājam CMYK krāsu modelim, kuram, lai iegūstu plašāku gamutu, pievienota oranžā un violetā krāsa. Uz iekārtas var realizēt folija aukstspiedes projektus, veikt darbu laminēšanu un iegūt  sietspiedei līdzvērtīgu krāsas uznesumu,  tādējādi rodot iespēju veidot  pilnīgi unikālus tekstūras  efektus.

 

 

Uzņēmuma vadītājs Normunds Jansons  kā galveno jaunās iekārtas priekšrocību uzver to, ka  “ar šo iekārtu vienas stundas laikā varam saražot to, kam veltījām nesalīdzināmi vairāk laika, strādājot ar iepriekšējo digitālās drukas iekārtu”. Viņš arī norāda, ka jaunās iekārtas integrēšana uzņēmuma darbībā un jaunu drukas procesu ieviešana ir būtisks solis uzņēmuma attīstībā gan produkcijas klāsta paplašināšanā, gan uzņēmuma iekšienē noritošo procesu pārstrukturizācijā, jo jāņem vērā, ka šādas iekārtas iegāde ir uzņēmuma vēsturē lielākā investīcija, kurai jānes atdeve un jāceļ uzņēmuma konkurētspēja jau tuvāko trīs gadu periodā.

 

 

“Aspekts, ka Baltijas reģionā AS “Liepājas Papīrs” ir pirmais uzņēmums, kurš uzsāk darbu ar šādu hibrīddrukas tehnoloģiju, noteikti ietekmēs uzlīmju un etiķešu ražošanas tendences un iespējas vietējā tirgū, kā arī kāpinās uzņēmuma konkurētspēju, strādājot ar eksporta partneriem,”  papildina AS “Liepājas Papīrs” pārdošanas nodaļas vadītājs Artūrs Gabaliņš.  Viņš arī piebilst, ka “hibrīddrukas segmentā mūsu reģionā būsim celmlauži, un tas  ir liels izaicinājums un vienlaikus liela iespēja.”

 

 

Svinīgā jaunās EF SYMJET  iekārtas atklāšana, klātesot uzņēmuma vadībai, partneriem un klientiem, notika š. g. 19. jūlijā.

 

AS "Liepājas Papīrs" ir  dibināts 1993.  gadā uz bijušās Liepājas papīra izstrādājumu fabrikas bāzes. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 198090.00 EUR, tas nodrošina darba vietas vairāk nekā simts darbiniekiem un ir viens no vadošajiem uzlīmju un etiķešu ražotājiem Baltijas valstīs. 2018. gadā AS “Liepājas  Papīrs” atzīmēja savu 120 gadu jubileju. 2019. gadā, investējot vairāk nekā vienu miljonu eiro, uzņēmums iegādājas Baltijā pirmo hibrīddrukas iekārtu MPS EF SYMJET.

 

EdgarsFoto_1131.jpg

 

EdgarsFoto_1012.jpg

 

EdgarsFoto_1057.jpg

 

EdgarsFoto_1066.jpg

 

EdgarsFoto_1076.jpg

 

Informāciju sagatavoja:
Laura Liepiņa
AS “Liepājas Papīrs”
E.: laura@liepajaspapirs.lv
T.: +371 29479192

‹ Atpakaļ