Projekti

AS „Liepājas papīrs”, izmantojot Eiropas Savienības piedāvātās iespējas, ko sniedz līdzekļi no Eiropas Savienības struktūrfondiem (Eiropas reģionālais attīstības fonds, Eiropas Sociālais fonds) un Latvijas Republikas valsts budžeta programmas (Klimata pārmaiņu finanšu instruments), īsteno un realizē dažādus projektus.

 

Projekts Statuss Kopējās projekta izmaksas
papirs2.png Ārējā tirgus apgūšana - Somija un Norvēģija Noslēdzies 3236.41 EUR
papirs1.png Pašlīmējošo etiķešu drukas un pēcapstrādes tehnoloģiskā līnijas optimizācija

Noslēdzies

255 473,13 LVL

papirs2.png IML iekausējamo etiķešu produktu ieviešana ražošanā

Noslēdzies

545 674,60 LVL

papirs2.png Latvijas poligrāfijas un iepakojuma nozares darbaspēka kvalifikācijas celšana

Noslēdzies

Vēl tiek precizēts

papirs2.png AS „Liepājas papīrs” ārējā mārketinga aktivitātes

Noslēdzies

24 529,59 LVL

 

Kontaktinformācija: +371 63424605, lp@liepajaspapirs.lv

 

 

Jaunumi

03.08.2016.

Uzņemam profesionālo izglītības iestāžu audzēkņus mācību praksē uzņēmumā "Liepājas Papīrs"

Piedalāmies projektā 'Profesionālo izglītības iestāžu audzēkņu dalība darba vidē balstītās mācībās un mācību praksēs uzņēmumos. Projekta mērķis ir palielināt kvalificētu izglītības iestāžu izglītojamo skaitu pēc to dalības darba vidē balstītās mācībās vai darba devēja vadītās praktiskās mācībās un mācību praksēs.

Prejekta numurs: 8.5.1.0/16/I/001

 

Logo_ar_projekta_nosaukumu.jpg

 

12.05.2016.

Noslēgts līgums ar LIAA pasākuma "Starptautiskās konkurētspējas veicināšana" ietvaros

AS "Liepājas papīrs" 2016. gada 10. maijā  ir noslēdzis līgumu Nr.SKV-L_2016/254 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma "Starptautiskās konkurētspējas veicināšana" ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
LV_ID_EU_logo_ansamblis_ERAF_RGB.jpg
23.03.2015.

Uzņēmuma pārstāvji piedalās biznesa forumā Norvēģijā

Šā gada 18. un 19. martā AS „Liepājas papīrs” pārdošanas projektu vadītājs Andris Karulis un asistente Annika Gēgersone piedalījās Latvijas-Norvēģijas biznesa forumā, kas notika Norvēģijā, Oslo. Uzņēmuma „Liepājas papīrs” pārstāvji uz Norvēģiju devās Latvijas Valsts prezidenta Andra Bērziņa oficiālās vizītes Norvēģijas Karalistē ietvaros. Vizītes laikā tika apspriestas sadarbības iespējas ar Norvēģijas uzņēmējiem par produkcijas eksportēšanu uz Norvēģiju.

eraf_vizualas_identitates_piemers1_.jpg

02.02.2015.

Uzņēmuma vadība tiekas ar Somu uzņēmējiem biznesa forumā Somijā

Šā gada 28. un 29. janvārī AS „Liepājas papīrs” prezidents Jānis Vilnītis un viceprezidents tirdzniecības jautājumos Armands Dejus pārstāvēja Latvijas uzņēmējus biznesa forumā un tikās ar Somu uzņēmējiem. Uzņēmuma „Liepājas papīrs” vadības pārstāvji uz Somiju devās Latvijas Valsts prezidenta Andra Bērziņa oficiālās vizītes Somijā ietvaros. Vizītes laikā tika panākta vienošanās ar vairākiem Somijas uzņēmējiem par sadarbības uzsākšanu ar AS „Liepājas papīrs” un produkcijas eksportēšanu uz Somiju.

eraf_vizualas_identitates_piemers1_.jpg

01.10.2014.

Darbinieki papildina zināšanas un prasmes par sietspiedes drukas tehnoloģijām

Lai veicinātu uzņēmuma „Liepājas papīrs” darbinieku profesionālās kvalifikācijas celšanu, pieciem darbiniekiem bija iespēja piedalīties sietspiedes drukas tehnoloģiju apmācībās. Apmācības notika no 22. līdz 26. septembrim projekta "Latvijas poligrāfijas un iepakojumu nozares darbaspēka kvalifikācijas celšana"  Nr. APA/1.3.1.1.1./10/02/015 ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Sociālais fonds. Latvijas Poligrāfijas uzņēmumu asociācija ir noslēgusi līgumu Nr. L-APA-10-0028 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par šī projekta īstenošanu.

ESF_logo_mazs.jpg