mobile-logo
back

Karbona lentas

Karbona lentas
Lentas, kas paredzētas materiālu apdrukai

Piedāvājam dažāda izmēra un uztinuma karbona lentas, piemērotas dažādiem printeriem un uzlīmju materiāliem.

Veikt pasūtījumu
* Obligāti aizpildāmie lauki
Mēs piedāvājam risinājumus un kvalitātes garantiju
Karbona lentu specifikācija

Mūsu piedāvajumā ir wax, wax resin un resin karbona lentas, kā arī zelta un sudraba karbona lentas. Lai iegūtu maksimāli labu drukas kvalitāti un noturību, katram uzlīmju materiālam ir paredzēta sava tipa karbona lenta. Piemēram, plēves materiāla uzlīmēm ir paredzētas Resin tipa karbona lentas. Ne mazāk svarīgs faktors kvalitatīvai drukai ar termo printeri ir printera termo galviņas tips. Tas arī nosaka, kāda tipa karbona lenta ir jāizmanto. Ja vēlaties izcelt savu etiķeti, ļoti labi izskatās anotācijas druka ar zelta vai sudraba karbona lentu uz baltas vai caurspīdīgas plēves, ko plaši izmanto alkoholisko dzērienu marķēšanai. 

Klientu Serviss

Saviem klientiem piedāvājam pilnu servisa ciklu no idejas līdz piegādei. Servisa cikls sevī ietver gan klienta idejas uzklausīšanu un apstrādi, gan dizaina izkārtojuma izstrādi, etiķešu pirmsapstrādi, ražošanas procesu, etiķešu pēcapstrādi un produkcijas piegādi klientam.

Kvalitātes kontrole

Lai nodrošinātu pastāvīgu pakalpojumu sniegšanas kvalitātes līmeni, uzņēmumā ir ieviesta kvalitātes vadības sistēma, kas sertificēta atbilstoši ISO 9001 prasībām. Sertifikāts apliecina, ka uzņēmums ievēro tādus kvalitātes vadības pamatprincipus kā uz klientu orientēts uzņēmums, sistēmiska pieeja vadības jautājumiem, savstarpēji izdevīgas attiecības ar piegādātājiem u.c.

Kāda ir darbu sagatavošana vēlamo etiķešu drukai?
Tehniskās prasības un rekomendācijas lejupielādei
Saņemt piedāvājumu
* Obligāti aizpildāmie lauki