Energopārvaldības standarta LVS EN ISO 50001:2012 sertifikāta saņemšana!

Esam saņēmuši starptautiski atzīto energopārvaldības standarta LVS EN ISO 50001:2012 sertifikātu. Pēc smaga darba un neskaitāmu uzlabojumu veikšanas, tagad esam draudzīgāki videi. Energopārvaldības sistēmas mērķis ir nodrošināt uzņēmuma darbību atbilstoši normatīvo aktu prasībām, kā arī nepārtraukti samazināt enerģijas patēriņu un tā ietekmi uz vidi. Ieviestie uzlabojumi ļaus veikt efektīvāku enerģijas iepirkumu plānošanu, paaugstinās energoefektivitāti, kā arī samazināt enerģijas izmaksas. “Uzņēmums A/S “Liepājas Papīrs” ir sertificēts trijiem ISO standartiem 9001; 14001 un 50001. Tas pierāda, ka mēs esam atbildīgi gan par savas ražotās produkcijas kvalitāti un klienta apmierinātību, gan par vidi kurā mēs strādājam un kādas izejvielas izmantojam, lai saražotu produkciju, gan par resursiem kurus mēs izmantojam ražošanas procesu nodrošināšanai. Uzņēmums ir nepārtrauktā attīstībā – jaunu, videi draudzīgu un energotaupīgu risinājumu meklējumos,” saka Uldis Roze, A/S Liepājas papīrs Kvalitātes un vides pārvaldības sistēmas vadītājs.

ISOBilde.jpg

Jautā un uzzini vairāk

 

 • Uzņēmums ar vairāk kā 100 gadu senu vēsturi

  pieredze_icon.jpg

 • Uzticami un pasaulē atzīti piegādātāji

  uzticams_icon.jpg

 • Pilns pakalpojumu serviss

  serviss_icon.jpg

 • Kvalitātes un vides pārvaldības sistēma

  iso_new120x120_1.png

Eksporta tirgi

karte.jpg

 • Patērētāju izvēli galvenokārt ietekmē cena un iepakojuma dizains. Ja iepakojuma potenciāls tiek izmantots pareizi, tas piesaista uzmanību un veicina pārdošanu.

  Patērētāju izvēli galvenokārt ietekmē cena un iepakojuma dizains. Ja iepakojuma potenciāls tiek izmantots pareizi, tas piesaista uzmanību un veicina pārdošanu.

  Jānis Vilnītis, prezidents

 • Vairāk nekā 70% no visiem pirkumiem tiek veikti impulsīvi. Izvēli par labu vienam vai otram produktam var ietekmēt tieši produkta iepakojums un uzlīme.

  Vairāk nekā 70% no visiem pirkumiem tiek veikti impulsīvi. Izvēli par labu vienam vai otram produktam var ietekmēt tieši produkta iepakojums un uzlīme.

  Ilmārs Ozoliņš-Ozols, viceprezidents

Sazinies ar mums

 

Tālrunis +371 63424605

Mob.tālr. +371 26481339

 

Fakss +371 63436801

Latvia_Flag.png  United_Kingdom_Flag.png  Russia_Flag.png
Darba laiks
darba dienās 8:00 - 17:00

EdgarsFoto_1081_balts_fons.jpg

 

Google+