Biļetes, uzlīmes produkta drošībai, citi pakalpojumi

Sazinies ar mums

Citi risinājumi

Atpakaļ

AS „Liepājas papīrs” ražo dažādu formu, izmēru un krāsu etiķetes. Piedāvājumā ietilpst augstas kvalitātes drukas marķēšanas risinājumi:

  • biļetēm ruļļos;
  • produktu drošībai;
  • transportēšanas un loģistikas jomā;
  • etiķetēm ar braila rakstu;
  • cita veida produktiem.

 

Biļetes ruļļos

Uzņēmums ražo dažādu izmēru un krāsu biļetes ruļļos tirdzniecības vajadzībām. Ražošanas procesā tiek izmantots kvalitatīvs materiāls - termokartons. Piedāvājumā ietilpst augstas kvalitātes drukas marķēšanas risinājumi dažādiem gadījumiem.

 

Etiķetes produkta drošībai

Lai nodrošinātos pret nevēlamām manipulācijām, viltošanas mēģinājumiem, ļautu izsekot produktu, ir pieejami inovatīvi risinājumi. Ir iespējams izveidot drošas etiķetes un iepakojuma risinājumus, kas rada drošības sajūtu patērētājam un sargā uzņēmuma zīmolu. Šādus risinājumus parasti mēdz izvēlēties farmācijas un elektronikas produktu ražotāji. Aizsardzības mehānismi var būt gan redzami, gan saskatāmi tikai ar speciālām iekārtām.

 

Risinājumi loģistikas jomā

Piedāvājam dažādus risinājumus transportēšanas un loģistikas jomā. Etiķetēm ir jābūt izturīgām, bet tajā pašā laikā etiķetes mūžs ir īss. Lai sasniegtu vēlamo rezultātu un nodrošinātu optimālu cenu, ir jāizvēlas atbilstošs materiāls. Būtiska nozīme ir pareizai līmes izvēlei. 

 

Etiķetes ar braila rakstu

Piedāvājam risinājumus braila raksta uzklāšanai uz etiķetēm. Šāda veida etiķetes ir pieprasītas farmācijas jomā, kā arī, protams, tām ir pielietojums citu produktu marķēšanā.

Aprēķināt cenu

Lai saņemtu informāciju par drukas iespējām un labāko risinājumu jūsu produktam, lūdzu, sazinieties ar pārdošanas projektu vadītāju

Atpakaļ