Uzlīmes un etiķetes alkoholiskiem dzērieniem

Sazinies ar mums

Etiķetes alkoholiskiem dzērieniem

Atpakaļ
Etiķete – vizuālā komunikācija ar patērētāju
Dzērienu iepakojums pieprasa radošu dizaina pieeju, jo etiķetei ir jābūt unikālai, ar efektīvu dizainu un tai ir jāpauž skaidra zīmola identitāte. Šāda pieeja palīdz gan globāla mēroga, gan mazo darītavu ražotājiem sacensties par patērētāju uzmanības piesaistīšanu un atzinību. Klientiem piedāvājam tradicionālus un ilgtspējīgus drukas risinājumus, kas uzlabo svarīgāko dzērienu iepakojuma sastāvdaļu – etiķeti.
 
Mūsdienīga etiķete jūsu produktam
AS „Liepājas papīrs” ražo dažādu formu, izmēru un krāsu etiķetes alkoholiskajiem dzērieniem. Piedāvājumā ietilpst augstas kvalitātes drukas risinājumi dzērieniem:
  • vīns;
  • degvīns;
  • alus;
  • un cita veida alkoholiskie dzērieni.

 

Iepakošanas risinājumi
Etiķetēm uz dzērienu iepakojumiem ir jāpielāgojas apkārtējo apstākļu prasībām. Būtiska ir spēja izturēt temperatūras svārstības, mitrumu un kondensātu. Katrai klienta prasībai ir rezultāts - viegli nomazgājamas etiķetes (pudeļu marķēšanai, kas paredzētas atkārtotai izmantošanai) vai ļoti stipras noturības etiķetes, piemēram, ja dzēriena pudeles paredzētas atdzesēt ledus spainītī.
Lai sasniegtu vēlamo rezultātu un nodrošinātu optimālu cenu, ir jāizvēlas atbilstošs materiāls. Būtiska nozīme ir pareizai līmes izvēlei.
 
Risinājumi jūsu prasībām
Lai sasniegtu vēlamo rezultātu, klientiem piedāvājam drukāt uz tradicionāliem, mūsdienīgiem un speciāliem materiāliem - ar tekstūru, pārklājumu un bez pārklājuma, metalizētu materiālus, kas ļauj etiķešu dizainā sasniegt mūsdienīgu izskatu. Folija un plēves materiāli ļaus izpausties klientu radošajām vēlmēm. Reizēm, lai jūsu produkts būtu atšķirīgs un pamanāms, pietiek ar vienkāršu, bet gaumīgu risinājumu – piešķirt neredzamas etiķetes izskatu, kas rada sajūtu, ka teksts ir uzdrukāts tieši uz iepakojuma.
 
Ekomarķējums – iespēja radīt lielāku vērtību
Klientiem, kas vēlas radīt lielāku vērtību, izmantojot mazāk resursu, piedāvājam izmantot produktu etiķetēm videi draudzīgus materiālus. Ekomarķējums palīdz mazināt preču ražošanas ietekmi uz vidi un var patērētājiem palīdzēt pārdomāti izvēlēties pirkumus.
Aprēķināt cenu

Lai saņemtu informāciju par drukas iespējām un labāko risinājumu jūsu produktam, lūdzu, sazinieties ar pārdošanas projektu vadītāju

Atpakaļ