Uzlīmes un etiķetes augļiem un dārzeņiem

Sazinies ar mums

Etiķetes augļiem un dārzeņiem

Atpakaļ
Etiķete – būtiska jūsu produkta sastāvdaļa
Reizēm, lai jūsu produkts būtu atšķirīgs un pamanāms, pietiek ar vienkāršu, bet gaumīgu risinājumu. Materiāls, kas piesaistīs patērētāja uzmanību, un kvalitatīva drukas tehnika ļaus sasniegt lielisku rezultātu, lai pārdotu produktu.
Ir svarīgi, lai etiķete būtu vizuāli pievilcīga, ar efektīvu dizainu, kas piesaistītu patērētāju uzmanību, un tai ir jāatbilst preču marķēšanas noteikumiem.
 
Atbilstoša etiķete jūsu produktam
AS „Liepājas papīrs” ražo dažādu formu, izmēru un krāsu etiķetes gan zīmolu produktiem, gan mazumtirdzniecības vajadzībām. Piedāvājumā ietilpst augstas kvalitātes drukas risinājumi etiķetēm augļiem un dārzeņiem.
Darbinieku pieredze un prasmes ļauj klientiem piedāvāt inovatīvus iepakošanas risinājumus. 
 
Risinājumi dažādiem iepakojumiem
Plašais pašlīmējošo materiālu un līmju klāsts, ļauj mums piedāvāt risinājumus daudzveidīgiem iepakojumiem: stikls, cieta un mīksta plastmasa, papīrs un kartons, elastīgi materiāli, metāls. Pieaug pieprasījums pēc etiķetēm tiešai saskarsmei ar pārtiku.
 
Iepakošanas vide
Pārtikas produktu iepakojumam un etiķetei ir jāatbilst apkārtējo apstākļu prasībām - auksts, silts, mitrs, taukains, nelīdzens. Lai sasniegtu vēlamo rezultātu un nodrošinātu optimālu cenu, ir jāizvēlas atbilstošs materiāls. Būtiska nozīme ir pareizai līmes izvēlei.
 
Etiķešu atbilstība pārtikas marķēšanas prasībām
Piedāvājam iepakošanas risinājumus, lai etiķetes atbilstu normatīvo aktu prasībām attiecībā uz materiāliem un izstrādājumiem, kas paredzēti tiešai un netiešai saskarei ar pārtiku.
Aprēķināt cenu

Lai saņemtu informāciju par drukas iespējām un labāko risinājumu jūsu produktam, lūdzu, sazinieties ar pārdošanas projektu vadītāju

Atpakaļ