Uzlīmes un etiķetes bezalkoholiskiem dzērieniem

Sazinies ar mums

Etiķetes bezalkoholiskiem dzērieniem

Atpakaļ
Pārdomāts etiķetes dizains – ceļš pie patērētāja
Bezalkoholisko dzērienu nozarē būtiska loma ir produkta zīmolam un mārketingam. Inovatīvi materiāli un mūsdienīgi drukas risinājumi ļauj ražotājiem uz saviem produktiem izvietot efektīvas etiķetes. Lai bezalkoholisko dzērienu ražotāji sasniegtu savu patērētāju, etiķetēs tiek izmantotas spilgtas krāsas, interesanti apdares paņēmieni. Iespējams piešķirt neredzamas etiķetes izskatu, kas produktam vizuāli ļauj saplūst ar iepakojumu.
 
Efektīva etiķete jūsu produktam
AS „Liepājas papīrs” ražo dažādu formu, izmēru un krāsu etiķetes bezalkoholiskiem dzērieniem. Piedāvājumā ietilpst augstas kvalitātes drukas risinājumi dzērieniem:
  • ūdens;
  • sulas;
  • gāzētie dzērieni;
  • un cita veida bezalkoholiski dzērieni.

 

Iepakošanas risinājumi
Etiķetēm uz dzērienu iepakojumiem ir jāpielāgojas apkārtējo apstākļu prasībām. Būtiska ir spēja izturēt temperatūras svārstības, mitrumu un kondensātu. Katrai klienta prasībai ir rezultāts - viegli nomazgājamas etiķetes (pudeļu marķēšanai, kas paredzētas atkārtotai izmantošanai) vai ļoti stipras noturības etiķetes, etiķetes ar noturība pret aukstumu, mitrumu un pasterizāciju.
Lai sasniegtu vēlamo rezultātu un nodrošinātu optimālu cenu, ir jāizvēlas atbilstošs materiāls. Būtiska nozīme ir pareizai līmes izvēlei.
 
Risinājumi jūsu prasībām
Lai sasniegtu vēlamo rezultātu, klientiem piedāvājam drukāt uz tradicionāliem, mūsdienīgiem un speciāliem materiāliem - ar tekstūru, pārklājumu un bez pārklājuma, metalizētu materiālus, kas ļauj etiķešu dizainā sasniegt mūsdienīgu izskatu. Folija un plēves materiāli ļaus izpausties klientu radošajām vēlmēm. Reizēm, lai jūsu produkts būtu atšķirīgs un pamanāms, pietiek ar vienkāršu, bet gaumīgu risinājumu – piešķirt neredzamas etiķetes izskatu, kas rada sajūtu, ka teksts ir uzdrukāts tieši uz iepakojuma.
Aprēķināt cenu

Lai saņemtu informāciju par drukas iespējām un labāko risinājumu jūsu produktam, lūdzu, sazinieties ar pārdošanas projektu vadītāju

Atpakaļ