Uzlīmes un etiķetes farmācijas produktiem

Sazinies ar mums

Etiķetes farmācijas produktiem

Atpakaļ
Droša etiķete jūsu produktam
Farmācijas jomā pastāv sīva konkurence, kas ražotājiem liek doties pretī izaicinājumiem un jauniem iespēju meklējumiem. Lai aizsargātu patērētājus, farmācijas etiķetēm un iepakojuma materiāliem ir jāatbilst stingriem drošības noteikumiem. Vienlaicīgi jārod risinājumi daudzveidīgu iepakojumu materiālu apdrukai. Būtiski ir nodrošināt farmācijas produktus pret viltojumiem. 
 
Daudzveidīgi etiķešu drukas risinājumi
AS „Liepājas papīrs” ražo dažādu formu, izmēru un krāsu etiķetes farmācijas un veselības aprūpes jomā. Piedāvājumā ietilpst augstas kvalitātes drukas risinājumi:
  • farmācijas produktiem;
  • veselības aprūpes produktiem;
  • medicīnas ierīcēm;
  • cita veida produktiem.

 

Risinājumi dažādiem iepakojuma veidiem
Plašais pašlīmējošo materiālu un līmju kombināciju klāsts, sniedz mums iespēju piedāvāt risinājumus daudzveidīgu iepakojumu materiālu marķēšanai – stikls, kartons, cieta un mīksta plastmasa, elastīgi iepakojumu materiāli, metāls. Materiālu virsma var būt ar sarežģītu izliekumu, maza izmēra, šaura diametra objekti kā ampulas un mēģenes, asins un plazmas maisiņi.
 
Iepakošanas vide
Farmācijas produktu marķējumam jāatbilst apkārtējo apstākļu prasībām - auksts, silts, mitrs, taukains, nelīdzens, sterilizācijas procedūras. Lai sasniegtu vēlamo rezultātu un nodrošinātu optimālu cenu, ir jāizvēlas atbilstošs materiāls. Būtiska nozīme ir pareizai līmes izvēlei.
 
Etiķešu atbilstība marķēšanas prasībām
Piedāvājam iepakošanas risinājumus, lai etiķetes atbilstu nozares normatīvo aktu prasībām.
Aprēķināt cenu

Lai saņemtu informāciju par drukas iespējām un labāko risinājumu jūsu produktam, lūdzu, sazinieties ar pārdošanas projektu vadītāju

Atpakaļ