Uzlīmes un etiķetes gaļas produktiem

Sazinies ar mums

Etiķetes gaļas produktiem

Atpakaļ
Etiķete – svarīga produkta sastāvdaļa
Etiķete ir būtiska produkta iepakojuma sastāvdaļa, jo bieži vien uz etiķetes atspoguļo svarīgu informāciju par produktu – sastāvdaļas, uzturvērtību un derīguma termiņu. Produktu iepakojumam aktuāla ir praktiskā funkcija, bet etiķetei ir jābūt ar pievilcīgu dizainu, kas piesaistītu patērētāju uzmanību, un tai ir jāatbilst preču marķēšanas noteikumiem. Ar etiķetes palīdzību ir iespējams vienkāršā veidā atjaunot jau tirgū esošu produktu. 
 
Ideāla etiķete jūsu produktam
AS „Liepājas papīrs” ražo dažādu formu, izmēru un krāsu etiķetes gan zīmolu produktiem, gan mazumtirdzniecības vajadzībām. Piedāvājumā ietilpst augstas kvalitātes drukas risinājumi gaļas produktiem.
Darbinieku pieredze un prasmes ļauj klientiem piedāvāt inovatīvus iepakošanas risinājumus. 
 
Risinājumi dažādiem iepakojumiem
Plašais pašlīmējošo materiālu un līmju klāsts, ļauj mums piedāvāt risinājumus daudzveidīgiem iepakojumiem: stikls, cieta un mīksta plastmasa, papīrs un kartons, elastīgi materiāli, metāls. Pieaug pieprasījums pēc etiķetēm tiešai saskarsmei ar pārtiku.
 
Iepakošanas vide
Pārtikas produktu iepakojumam un etiķetei ir jāatbilst apkārtējo apstākļu prasībām - auksts, silts, mitrs, taukains, nelīdzens. Lai sasniegtu vēlamo rezultātu un nodrošinātu optimālu cenu, ir jāizvēlas atbilstošs materiāls. Būtiska nozīme ir pareizai līmes izvēlei.
 
Etiķešu atbilstība pārtikas marķēšanas prasībām
Piedāvājam iepakošanas risinājumus, lai etiķetes atbilstu normatīvo aktu prasībām attiecībā uz materiāliem un izstrādājumiem, kas paredzēti tiešai un netiešai saskarei ar pārtiku.
Etiķetes piena produktiem
Aprēķināt cenu

Lai saņemtu informāciju par drukas iespējām un labāko risinājumu jūsu produktam, lūdzu, sazinieties ar pārdošanas projektu vadītāju

 
Andrejs_Iv__ijevs.jpg

Pārdošanas projektu vadītājs

 

Andrejs Ivļijevs

Tālrunis +371 63401609

Mob. tālrunis +371 26427762

andrejs@liepajaspapirs.lv

Andris_Karulis.jpg

Pārdošanas projektu vadītājs

 

Andris Karulis

Tālrunis +371 63401608

Mob. tālrunis +371 29432462

andris@liepajaspapirs.lv

Atpakaļ