Uzlīmes un etiķetes ķīmijas un rūpniecības produktiem

Sazinies ar mums

Etiķetes ķīmijas un rūpniecības produktiem

Atpakaļ
Etiķetei ir būtiska nozīme
Rūpniecības nozares ražotājiem ir svarīgi atrast ekonomiski izdevīgu risinājumu, kas atbilstu prasībām. Produktu iepakojumam aktuāla ir praktiskā funkcija. Etiķete var būt izturīga un ilglaicīga vai tieši otrādi – viegli noņemama. Etiķetēm uz ķīmijas un rūpniecības produktiem ir jāiztur apkārtējo apstākļu ietekme, tajā pašā laikā jānodrošina noturība, skaidrs attēls, kā arī ir jāsaglabā dekoratīvs izskats. Bieži vien uz etiķetes atspoguļo svarīgu informāciju par produktu.
 
Daudzveidīgi etiķešu drukas risinājumi
AS „Liepājas papīrs” ražo dažādu formu, izmēru un krāsu etiķetes ķīmijas un rūpniecības jomā. Piedāvājumā ietilpst augstas kvalitātes drukas risinājumi:
  • ķīmiskām vielām un produktiem;
  • krāsām, lakām un celtniecības materiāliem;
  • lauksaimniecības produktiem;
  • elektroniskām iekārtām;
  • mēbelēm, atpūtas un sporta precēm, rotaļlietām;
  • automašīnu riepām, autoķīmijai;
  • cita veida produktiem.

 

Iepakošanas vide
Produktu iepakojumam un etiķetei jāatbilst apkārtējo apstākļu prasībām - auksts, silts, mitrs, taukains, nelīdzens. Etiķetes rūpniecības nozarē ir pakļautas skarbiem apkārtējiem apstākļiem un sastopas ar augstām prasībām. Produkti tiek marķēti ārpus telpām, ir jāņem vērā saules staru ietekme, oksidācija, kā arī iepakojumos tiek uzglabātas iedarbīgas ķīmiskas vielas.
 
Lai sasniegtu vēlamo rezultātu un nodrošinātu optimālu cenu, ir jāizvēlas atbilstošs materiāls. Būtiska nozīme ir pareizai līmes izvēlei.
Aprēķināt cenu

Lai saņemtu informāciju par drukas iespējām un labāko risinājumu jūsu produktam, lūdzu, sazinieties ar pārdošanas projektu vadītāju

Atpakaļ