Uzlīmes un etiķetes konditorejas un miltu izstrādājumiem

Sazinies ar mums

Etiķetes konditorejas un miltu izstrādājumiem

Atpakaļ
Etiķete, kas izceļas un piesaista patērētāju uzmanību
Pārtikas nozarē veiksmīgāk tiks pārdots produkts, kura iepakojums atšķiras un pievērš patērētāju uzmanību. Bieži notiek jaunu produktu ieviešana tirgū, kā arī jau tirgū esošu produktu izskata uzlabošana, tāpēc etiķetēm ir jāizceļas un jāpiesaista patērētāju uzmanība. Materiālu daudzveidībā slēpjas iespēja sasniegt atšķirīgu etiķetes veidolu un uzlabot produkta izskatu.
 
Mūsdienīga etiķete jūsu produktam
AS „Liepājas papīrs” ražo dažādu formu, izmēru un krāsu etiķetes gan zīmolu produktiem, gan mazumtirdzniecības vajadzībām. Piedāvājumā ietilpst augstas kvalitātes drukas risinājumi dažādiem miltu un konditorejas izstrādājumiem.
Darbinieku pieredze un prasmes ļauj klientiem piedāvāt inovatīvus iepakošanas risinājumus.
 
Risinājumi dažādiem iepakojumiem
Plašais pašlīmējošo materiālu un līmju klāsts, ļauj mums piedāvāt risinājumus daudzveidīgiem iepakojumiem: stikls, cieta un mīksta plastmasa, papīrs un kartons, elastīgi materiāli, metāls. Pieaug pieprasījums pēc etiķetēm tiešai saskarsmei ar pārtiku.
 
Iepakošanas vide
Pārtikas produktu iepakojumam un etiķetei ir jāatbilst apkārtējo apstākļu prasībām - auksts, silts, mitrs, taukains, nelīdzens. Lai sasniegtu vēlamo rezultātu un nodrošinātu optimālu cenu, ir jāizvēlas atbilstošs materiāls. Būtiska nozīme ir pareizai līmes izvēlei.
 
Etiķešu atbilstība pārtikas marķēšanas prasībām
Piedāvājam iepakošanas risinājumus, lai etiķetes atbilstu normatīvo aktu prasībām attiecībā uz materiāliem un izstrādājumiem, kas paredzēti tiešai un netiešai saskarei ar pārtiku.
Aprēķināt cenu

Lai saņemtu informāciju par drukas iespējām un labāko risinājumu jūsu produktam, lūdzu, sazinieties ar pārdošanas projektu vadītāju

Atpakaļ