Uzlīmes un etiķetes piena produktiem

Sazinies ar mums

Etiķetes piena produktiem

Atpakaļ
Etiķete - iespēja kļūt pamanāmam
Konkurence liek ražotājiem doties pretī izaicinājumiem un jauniem iespēju meklējumiem. Materiālu daudzveidībā slēpjas iespēja sasniegt atšķirīgu etiķetes veidolu un uzlabot produkta izskatu. Ir svarīgi, lai etiķete būtu vizuāli pievilcīga, ar efektīvu dizainu, kas piesaistītu patērētāju uzmanību, un tai ir jāatbilst preču marķēšanas noteikumiem.
Etiķete ir būtiska produkta iepakojuma sastāvdaļa, jo bieži vien uz etiķetes atspoguļo svarīgu informāciju par produktu – sastāvdaļas, uzturvērtību un derīguma termiņu. Ar etiķetes palīdzību ir iespējams vienkāršā veidā atjaunot jau tirgū esošu produktu. 
 
Efektīva etiķete jūsu produktam
AS „Liepājas papīrs” ražo dažādu formu, izmēru un krāsu etiķetes gan zīmolu produktiem, gan mazumtirdzniecības vajadzībām. Piedāvājumā ietilpst augstas kvalitātes drukas risinājumi piena produktiem.
Darbinieku pieredze un prasmes ļauj klientiem piedāvāt inovatīvus iepakošanas risinājumus. 
 
Risinājumi dažādiem iepakojumiem
Plašais pašlīmējošo materiālu un līmju klāsts, ļauj mums piedāvāt risinājumus daudzveidīgiem iepakojumiem: stikls, cieta un mīksta plastmasa, papīrs un kartons, elastīgi materiāli, metāls. Pieaug pieprasījums pēc etiķetēm tiešai saskarsmei ar pārtiku.
 
Iepakošanas vide
Pārtikas produktu iepakojumam un etiķetei ir jāatbilst apkārtējo apstākļu prasībām - auksts, silts, mitrs, taukains, nelīdzens. Lai sasniegtu vēlamo rezultātu un nodrošinātu optimālu cenu, ir jāizvēlas atbilstošs materiāls. Būtiska nozīme ir pareizai līmes izvēlei.
 
Etiķešu atbilstība pārtikas marķēšanas prasībām
Piedāvājam iepakošanas risinājumus, lai etiķetes atbilstu normatīvo aktu prasībām attiecībā uz materiāliem un izstrādājumiem, kas paredzēti tiešai un netiešai saskarei ar pārtiku.
Aprēķināt cenu

Lai saņemtu informāciju par drukas iespējām un labāko risinājumu jūsu produktam, lūdzu, sazinieties ar pārdošanas projektu vadītāju

Atpakaļ