Uzlīmes un etiķetes sadzīves un personīgās higiēnās produktiem

Sazinies ar mums

Etiķetes sadzīves un personīgās higiēnas produktiem

Atpakaļ
Etiķete – veids kā izcelt savu produktu
Sadzīves un personīgās higiēnas produktu jomā ir būtiski, ka iepakojums pauž informāciju par produkta atšķirībām un priekšrocībām. Bieži notiek jaunu produktu ieviešana tirgū, kā arī jau tirgū esošu produktu izskata uzlabošana, tāpēc etiķetēm ir jāpiesaista patērētāju uzmanība. Iegādājoties produktus, patērētāji pārsvarā veic impulsīvus pirkumus. Tas apstiprina to, ka produkta pirmajam iespaidam uz patērētāju ir jābūt piesaistošam un uzmanību noturošam.
 
Daudzveidīgi etiķešu drukas risinājumi
AS „Liepājas papīrs” ražo dažādu formu, izmēru un krāsu etiķetes sadzīves un personīgās higiēnas produktiem. Piedāvājumā ietilpst augstas kvalitātes drukas risinājumi:
  • mājsaimniecības produktiem;
  • personīgās higiēnas produktiem;
  • kosmētiskiem līdzekļiem;
  • smaržām;
  • cita veida produktiem.

 

Iepakošanas vide un iepakojuma veids
Plašais pašlīmējošo materiālu un līmju klāsts, ļauj mums piedāvāt daudzveidīgus risinājumus dažādu formu un veidu iepakojumiem: stikls, cieta un mīksta plastmasa, papīrs un kartons, elastīgi materiāli, metāls. Šīs jomas produkti bieži vien tiek ilglaicīgi izmantoti mitrā, slapjā un taukainā vidē, kā arī tiem var būt ķīmiskas saturs.
Lai sasniegtu vēlamo rezultātu un nodrošinātu optimālu cenu, ir jāizvēlas atbilstošs materiāls. Būtiska nozīme ir pareizai līmes izvēlei.
 
Ieguldījums inovācijā
Ir pieejami dažādi risinājumi – elastīgi materiāli, materiāli, kas pilda atvērt-aizvērt funkciju (mitrās salvetes), materiāli ar maiga pieskāriena izjūtas efektu, ļoti plāns materiāls ar neredzamas etiķetes efektu piešķirs iepakojumam viegluma sajūtu. Ja ir nepieciešama etiķete iepakojumam, kas tiek regulāri saspiests (šampūna pudele), ir iespēja izmantot plastisku materiālu, kas nodrošina, ka etiķete saglabā nemainīgu izskatu un stingri turas uz iepakojuma.
Aprēķināt cenu

Lai saņemtu informāciju par drukas iespējām un labāko risinājumu jūsu produktam, lūdzu, sazinieties ar pārdošanas projektu vadītāju

Atpakaļ