mobile-logo
back

2020. GADS - REKORDGADS UZŅĒMUMA VĒSTURĒ

22.07.2021

AS “Liepājas Papīrs” valde un padome, jūlijā tiekoties uzņēmuma akcionāru sapulcē, izvērtējusi 2020. gada rezultātus un nospraudusi tālākos mērķus.

Neskatoties uz visdažādākajiem ar pandēmijas COVID - 19 saistītajiem izaicinājumiem, 2020. gads  uzņēmumam ir bijis rekordgads  finansiālo rādītāju ziņā, un ļoti veiksmīgs gads   jaunu produktu izstrādē un eksporta attīstībā.

AS “Liepājas Papīrs” konsolidētais apgrozījums pērn bija 7,747 miljoni eiro, kas ir par 16,3% vairāk nekā pirms gada. Šādu izaugsmi sekmējusi uzņēmuma iekšējo procesu uzlabošana un  ražošanas jaudu kāpums, kā arī mērķtiecīga jaunu klientu piesaiste eksporta un pašmāju tirgū. Eksporta apjoms  2020. gadā bija 2,2 miljoni eiro, kas veidoja 39.1% no saražotā apjoma. Lielākie AS “Liepājas Papīrs” eksporta tirgi 2020. gadā bijuši Krievija - 52.2%, Lietuva – 23.24% un Vācija – 10.55%, kas bijis straujāk augošais ārvalstu tirgus.

Tāpat, izvērtējot iepriekšējo gadu, jāuzsver, ka veiksmīga bijusi jaunu produktu virzīšana tirgū. Rezultatīvi īstenoti vairāki projekti ar mainīgās informācijas druku, izstrādāts un aprobēts aizvien vairāk pieprasītā produkta – bandāles – ražošanas process, īstenoti vairāki inovatīvi projekti ar videi draudzīgiem materiāliem.

Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs N. Jansons atzīst, ka iesāktais kurss jāturpina arī 2021. gadā. Šī gada lielākais stratēģiskais izaicinājums būs esošās jaudas palielināšana un iekšējo procesu uzlabošana. Tas jau tuvākā nākotnē sniegs pienesumu klientu apkalpošanas servisā un ļaus piedāvāt jaunus produktus.   Tāpat plānots vairākas būtiskas investīcijas vecāko iekārtu nomaiņā uz modernākām un ražīgākām iekārtām un IT sistēmas modernizācijā.

AS "Liepājas papīrs" ir dibināta 1993. gadā uz bijušās Liepājas papīra izstrādājumu fabrikas bāzes. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 198 090 eiro, tas nodrošina darba vietas vairāk nekā simts darbiniekiem un ir viens no vadošajiem uzlīmju un etiķešu ražotājiem Baltijas valstīs.

Sagatavoja:

Laura Liepiņa

AS “Liepājas Papīrs”

T.: +371 29479192

E.: pr@liepajaspapirs.lv

 

Saņemt piedāvājumu
Minimālais pasūtījuma apjoms ir 1000 etiķetes!
* Obligāti aizpildāmie lauki