mobile-logo
back

AS “Liepājas Papīrs” rīkotajā Ukrainas atbalsta akcijā saziedoti 5000 eiro

07.03.2022

No 1. līdz 5. martam norisinājās AS “Liepājas Papīrs” rīkotā labdarības akcija #KopāArUkrainu, kuras laikā visi kancelejas preču lielveikala “Rūtiņa” ieņēmumi 100% apmērā un saņemtie ziedojumi tiek novirzīti Ukrainas valsts un cilvēku atbalstam.

Kancelejas preču lielveikala “Rūtiņa” vadītāja Gunta Vasiļenko atzīst – “no sirds priecājos par klientu atsaucību un nesavtību, jo bija cilvēki, kuri bija atnākuši speciāli, lai ar savu pirkumu atbalstītu Ukrainu un bija arī tādi, kuri nenopirka neko, vienkārši atnāca, lai noziedotu.” Nedēļas laikā veikto pirkumu un ziedojumu kopsumma ir 5000 eiro, un savāktie līdzekļi, izmantojot ziedot.lv platformu, jau novirzīti Ukrainas atbalstam.

Jāpiemin, ka paralēli minētajai akcijai, norisinājās arī palīdzības akcija sadarbībā ar labdarības organizāciju “Tabitas sirds”, kuras laikā AS “Liepājas Papīrs” darbinieki tika aicināti ziedot ukraiņiem nepieciešamās lietas, sākot no segām un beidzot ar higiēnas precēm un ilgi uzglabājamu pārtiku. “Ir gandarījums darīt labu un dot savu artavu, lai kaut nedaudz palīdzētu Ukrainas tautai šajā smagajā laikā,” pauž AS “Liepājas Papīrs” pārdošanas direktore Līva Krastiņa. “Jau šodien savāktās lietas tiks sašķirotas, savietotas kastēs un nogādātas labdarības organizācijai “Tabitas sirds”, lai tālāk kopā ar citiem ziedojumiem nonāktu Ukrainā vai pie Latvijā nokļuvušajiem bēgļiem,” uzsver L. Krastiņa.

AS “Liepājas Papīrs” izsaka pateicību ikvienam, kurš atsaucās aicinājumam un sniedza savu palīdzību Ukrainas cilvēku atbalstam. Ir ārkārtīgi svarīgi nepalikt malā, bet gluži pretēji – katram savu iespēju robežās iesaistīties Ukrainas valsts un tautas atbalstīšanā.

Kancelejas preču lielveikala "Rūtiņa" vadītāja Gunta Vasiļenko un AS "Liepājas Papīrs" pārdošanas direktore Līva Krastiņa akcijas #KopāArUkrainu noslēgumā

AS "Liepājas Papīrs" darbinieces Fatima Timbare un Dace Balcere - Splīte ar darbinieku saziedotajām lietām Ukrainas cilvēku atbalstam


AS "Liepājas Papīrs" ir dibināta 1993. gadā. Sabiedrības pamatkapitāls ir 198 090 eiro. AS “Liepājas Papīrs” nodrošina darba vietas vairāk nekā simts darbiniekiem, un ir viena no vadošajām uzlīmju un etiķešu ražotājām Baltijas valstīs.

Informāciju sagatavoja:
Laura Liepiņa
Mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja
AS “Liepājas Papīrs”
T.: +371 29479192
E.: pr@liepajaspapirs.lv

 

 

Saņemt piedāvājumu
Minimālais pasūtījuma apjoms ir 1000 etiķetes!
* Obligāti aizpildāmie lauki