mobile-logo
back

AS "Liepājas Papīrs" Rīgas Pārstāvniecības piedāvājums

07.02.2020

Vai zinājāt, ka arī mūsu Rīgas Pārstāvniecībā ir iespējams pasūtīt un nodrukāt uzlīmes? Rīgā strādā profesionāli darbinieki, kas varēs Jums pastāstīt vairāk par mūsu piedāvātajām etiķetēm, palīdzēt atrast Jums piemērotāko etiķetes variantu un noformēt Jūsu pasūtījumu.

Tāpat mūsu Rīgas birojā ir iespējams uz vietas iegādāties un apdrukāt etiķetes. Pie mums atradīsiet plašu uzlīmju materiālu klāstu dažādām Jūsu vajadzībām. Uzņēmuma Pārstāvniecībā ir pieejamas gan baltas, gan krāsainas uzlīmes. Apdrukas vajadzībām piedāvājam termopapīru (TTop, TEco), matētu papīru (Wellum), glancētu papīru (Coat), sudraba un zelta krāsas papīru, kā arī baltas plēves (PP White) un caurspīdīgas plēves (PP Clear) uzlīmes. Uzlīmes jau ir izcirstas dažādos izmēros un formās un uztītas ruļļos. Ir iespējams arī pasūtīt tieši Jums vajadzīgo materiālu, uzlīmes formu un izmēru.

AS "Liepājas Papīrs" Rīgas Pārstāvniecībā iespējams veikt šo gatavo etiķešu apdruku gan vienā, gan 2 krāsās. Varam veikt apdruku ar mainīgu informāciju uz katras uzlīmes vai ik pēc noteiktu kopiju skaita – numerācijas, mainīgus svītrukodus, ģenerēt QR kodus, drukāt unikālus kodus. Ja vēlaties, varam Liepājā nodrukāt krāsainas uzlīmju sagataves, piemēram, ar firmas logo, uzņēmuma nosaukumu un citu nemainīgo informāciju, bet pēc tam Rīgā šīs uzlīmju sagataves papildināt ar mainīgo informāciju - produkta nosaukumu, sastāvu, svaru, svītrukodu u.tml.

Mūsu Rīgas Pārstāvniecībā varat iegādāties karbona lentas iepriekš minēto materiālu apdrukai. Piedāvājam dažāda izmēra un uztinuma karbona lentas, piemērotas dažādiem printeriem un uzlīmju materiāliem. Piedāvajumā ir wax, wax resin un resin karbona lentas, kā arī zelta un sudraba karbona lentas. Lai iegūtu maksimāli labu drukas kvalitāti un noturību, katram uzlīmju materiālam ir paredzēta sava tipa karbona lenta. Piemēram, plēves materiāla uzlīmēm ir paredzētas Resin tipa karbona lentas. Ne mazāk svarīgs faktors kvalitatīvai drukai ar termo printeri ir printera termo galviņas tips. Tas arī nosaka, kāda tipa karbona lenta ir jāizmanto. Ja vēlaties izcelt savu etiķeti, ļoti labi izskatās anotācijas druka ar zelta vai sudraba karbona lentu uz baltas vai caurspīdīgas plēves, ko plaši izmanto alkoholisko dzērienu marķēšanai. Arī šādu pakalpojumu piedāvājam veikt tepat AS "Liepājas Papīrs" Rīgas Pārstāvniecībā.

Gaidīsim ciemos Rīgā, Gustava Zemgala gatvē 71, 5.korpusā!

Saņemt piedāvājumu
Minimālais pasūtījuma apjoms ir 1000 etiķetes!
* Obligāti aizpildāmie lauki