mobile-logo
back

AS “Liepājas Papīrs” rīko labdarības akciju un aicina atbalstīt Ukrainu

28.02.2022

No 1. līdz 5. martam AS “Liepājas Papīrs” rīko labdarības akciju #KopāArUkrainu, kuras laikā visi kancelejas preču veikalā “Rūtiņa” gūtie ieņēmumi 100% apmērā tiks novirzīti palīdzības sniegšanai Ukrainā.

“Domāju, ka ikviens Latvijas iedzīvotājs, zinot mūsu valsts vēstures līkločus, līdz sirds dziļumiem apzinās, cik trausla un sargājama ir brīvība,” pauž AS “Liepājas Papīrs” valdes priekšsēdētājs J. Vilnītis. “Pašlaik Ukraina izcīna savu un visas Eiropas brīvību. Mēs – AS “Liepājas Papīrs” komanda  –  jūtam līdzi šai smagajai situācijai un uzskatām, ka ir jārīkojas. Tāpēc arī aicinām gan liepājniekus, gan sava uzņēmuma darbiniekus piedalīties dažādās Ukrainas atbalsta aktivitātēs,” akcentē J. Vilnītis.

Akcijas #KopāArUkrainu laikā, no 1. līdz 5. martam, visi kancelejas preču veikala “Rūtiņa” (Liepāja, Pļavu iela 17) ieņēmumi, izmantojot ziedot.lv platformu, tiks novirzīti Ukrainas valsts un cilvēku atbalstam. Veikalā būs novietota arī ziedojumu kaste, kurā šīs nedēļas laikā savāktie ziedojumi arī tiks izlietoti minētajam mērķim. AS “Liepājas Papīrs” komanda cer uz aktīvu sabiedrības iesaisti un līdzcilvēku atbalstu.

Līdztekus akcijai AS “Liepājas Papīrs” rīko vairākas citas aktivitātes Ukrainas atbalstam, piemēram, tiek vāktas nepieciešamās lietas, kuras tālāk tiks nodotas labdarības organizācijai “Tabitas sirds”, lai kopā ar citiem ziedojumiem tiktu nogādātas Ukrainā. Tāpat tiek apsvērta iespēja pagaidu darba vietu nodrošināšanai ukraiņu bēgļiem, ja būs tāda vajadzība. Sabiedrības iekšienē tiek aktualizēts civilās aizsardzības plāns un plānotas papildu apmācības darbiniekiem par to, kā rīkoties  militāra iebrukuma gadījumā.

Šis ir smags laiks visiem Eiropas iedzīvotājam, un AS “Liepājas Papīrs” aicina nevienu nepalikt vienaldzīgu, bet gluži pretēji – savu iespēju robežās iesaistīties Ukrainas valsts un tautas atbalstīšanā.

 AS "Liepājas Papīrs" ir dibināta 1993. gadā. Sabiedrības pamatkapitāls ir 198 090 eiro. AS “Liepājas Papīrs” nodrošina darba vietas vairāk nekā simts darbiniekiem, un ir viena no vadošajām uzlīmju un etiķešu ražotājām Baltijas valstīs.

 

Informāciju sagatavoja:

Laura Liepiņa

Mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja

AS “Liepājas Papīrs”

T.: +371 29479192

E.: pr@liepajaspapirs.lv

Saņemt piedāvājumu
Minimālais pasūtījuma apjoms ir 1000 etiķetes!
* Obligāti aizpildāmie lauki