mobile-logo
back

Veikals “Rūtiņa” – pareizā izvēle kvalitatīviem pirkumiem

04.08.2020

Tuvojoties skola sākumam, vecāki pamazām rūpējas par mācību līdzekļu un kancelejas preču iegādi saviem bērniem, un veikals “Rūtiņa” ir pareizā izvēle gan kvalitātes, gan sortimenta, arī apkalpošanas un pieejamības ziņā.

Veikals atrodas Liepājā, Pļavu ielā 17, blakus agrākai papīrfabrikas ēkai (tagad biznesa centrs “Fabrika”) un līdzās uzņēmuma “Liepājas Papīrs” ražotnei. Veikalā “Rūtiņa” trijās tirdzniecības telpās  iespējams iegādāties visu skolai nepieciešamo plašā sortimentā – klades, burtnīcas, rakstāmrīkus un krāsas, plānotājus un penāļus, skolas somas.

 

Veikala personāls ir parūpējies gan par to, lai skolai paredzētās lietas būtu īpaši plašā izvēlē  -  gan spilgtās un priecīgos toņos mazāko klašu skolēniem, gan ieturētos gaumīgos melnbalto un pelēko toņu salikumos vecāko klašu audzēkņiem.

 

Turklāt pieejami arī roku dezinficēšanas līdzekļu, kurus ērti ielikt somā, lai bērns pats var jebkurā vietā un laikā dezinficēt rokas. Līdz 1. septembrim, iepērkoties vismaz 50.00 eiro vērtībā, akcijas “DROŠA SKOLAS SOMA”  laikā roku dezinfekcijas līdzekli dāvinām.

 

Līdztekus jau iepriekš minētajam veikalā vienmēr nopērkami dažādi iesaiņojumi dāvanām (kārbiņas, kastītes, saiņojamie papīri, lentītes), dekorācijas svētku galdam  (sveces, gaumīgi mākslīgie ziedi un citi atribūti), kā arī našķi un mazas dāvaniņas.

 

Veikals ir atvērts katru darba dienu no pl. 9.00 līdz 18.00, bet  sestdienās no 9.00 līdz 14.00.

 

Tiekamies “Rūtiņā”!

 

Sagatavoja:

Laura Liepiņa

AS "Liepājas Papīrs"

T.: +371 29479192

E.: pr@liepajaspapirs.lv

www.liepajaspapirs.lv

Saņemt piedāvājumu
Minimālais pasūtījuma apjoms ir 1000 etiķetes!
* Obligāti aizpildāmie lauki