mobile-logo

Druka un pēcapstrāde

Druka un pēcapstrāde

AS „Liepājas Papīrs” tehniskais nodrošinājums ļauj izmantot dažādu iespiedtehnoloģiju sniegtās iespējas:

Fleksogrāfija ir ātrs un vienkāršs iespiedprocess, kas sniedz iespēju veikt druku uz ļoti plaša apdrukas materiālu klāsta. Ar iespiedformu palīdzību krāsa tiek uznesta uz drukājamā materiāla. Drukas tehnoloģija nodrošina gan piesātinātas un spilgtas krāsas, gan maigu toņu iespējas. Pēc apdrukas etiķetes ir izvietotas ruļļos, apdrukātais materiāls tiek sagriezts nepieciešamajā izmērā un etiķetes tiek sakomplektētas pēc klienta norādēm.

 

Digitālā druka ir tehnoloģija, kas paredzēta nelielām drukas tirāžām, kā arī steidzamiem drukas pasūtījumiem. Šādam risinājuma nav nepieciešams pirmsdrukas process, un tas ir lētāks un izmaksu ziņā draudzīgāks risinājums nelielu drukas darbu veikšanai. 

 

Hibrīddruka  piedāvā unikālus drukas risinājumus, sevī apvienojot fleksogrāfiju un digitālo druku. AS “Liepājas Papīrs” ražotnē Liepājā 2019. gada jūlijā darbu sākusi Baltijā pirmā hibrīddrukas iekārta  MPS EF SYMJET. Būtiskākās  jaunās iekārtas priekšrocības, strādājot ar visdažādāko veidu pašlīmējošo materiālu apdruku, ir iespēja sasniegt niansētākus toņus, pateicoties paplašinātājam CMYK krāsu modelim, kuram pievienota oranžā un violetā krāsa. Uz iekārtas var realizēt folija aukstspiedes projektus, veikt darbu laminēšanu un iegūt  sietspiedei līdzvērtīgu krāsas uznesumu, tādējādi veidojot unikālus tekstūras efektus.

UV lakošanas tehnoloģija apdrukātās etiķetes padara spīdīgākas, glancētas un dod tām papildus mehānisko un ķīmisko noturību. Pieejamas dažādas UV lakas - termouzlīmju drukai, bez smaržas, matēta efekta iegūšanai, iespējams uzklāt braila rakstu.

 

Laminēšana nodrošina, ka etiķetei būs ļoti laba noturība pret mitrumu, mehāniskiem bojājumiem, netīrumiem, kā arī ķīmisku iedarbību. Laminēšana iespējama gan ar specializētām laminēšanas plēvēm, gan ar otra materiāla uzklāšanu un pamatmateriāla.

 

 

Sietspiede ir apdrukas tehnoloģija dažādu materiālu apdrukai. Druka var tikt realizēta praktiski uz visiem materiāliem. Sietspiedes veids ir īpašs ar to, ka virsmu var pārklāt ar biezu krāsas slāni un ar sietspiedi drukātie elementi izcelsies ar sevišķi intensīvu, spilgtu toni un dos jūtamu reljefa iespaidu uz etiķetes virsmas.

Folija karstspiede un aukstspiede ir divu dažādu veidu tehnoloģijas metalizētu, krāsainu un hologrāfisku foliju uznešanai uz apdrukas materiāla. Ar karstspiedes palīdzību tiek panākts reāls, metālisks izskats un efekts izceļas ar augstu noturību un precizitāti. Folija aukstspiede ir ērta un ātra tehnoloģija, kas ļauj etiķetei piešķirt dizaina elementus.

 

Reljefspiede ir pēcapstrādes process, kas materiāla virsmai piešķir reljefu. Šo tehnoloģiju var izmantot, lai akcentētu kādu dizaina elementu etiķetē. Šajā tehnikā veiktā apstrāde piešķir etiķetēm sava veida ekskluzivitāti un pievilcību.

 

 

Izciršana ir nepieciešama, lai izgatavotu jebkuras formas etiķeti.

 

 

 

 

 

 

 

 
Saņemt piedāvājumu
Minimālais pasūtījuma apjoms ir 1000 etiķetes!
* Obligāti aizpildāmie lauki