mobile-logo

Liepājas Papīrs

- Veiksmes stāsts jau kopš 1898. gada. -
Ilgstošas tradīcijas
Kvalitāte un uzticamība
Mūsdienīga pieeja
Atbildība par apkārtējo vidi

Akciju sabiedrība „Liepājas Papīrs”

Viens no pieredzes bagātākajiem poligrāfijas nozares ražotājiem Baltijas valstīs. Uzņēmuma pamatdarbības virziens ir dažādu uzlīmju un etiķešu druka, kas ietver pilnu pakalpojumu servisu - dizaina izstrādi un maketēšanu, filmu un iespiedformu izgatavošanu, apdrukāta materiāla pēcapstrādi, produkcijas piegādi klientam. Iespējams izmantot šādas iespiedtehnoloģijas: fleksogrāfija, sietspiede, hibrīddruka, digitālā druka, folijspiede, reljefspiede.

Akciju sabiedrība „Liepājas Papīrs” tika nodibināta 1993. gadā, bet šī uzņēmuma darbības vēsture ir krietni senāka – jau 125 gadi. Ieviešot jaunākās tehnoloģijas, nodarbinot kvalificētus speciālistus un nodrošinot augstus kvalitātes standartus, AS „Liepājas Papīrs” ir kļuvis par modernu, stabilu un uz attīstību virzītu poligrāfijas uzņēmumu, kurā strādā vairāk nekā 100 darbinieki.

 

Eksports ir uzņēmuma prioritāte, un tā apjoms sasniedz aptuveni 50% no saražotās produkcijas. Nākotnē plānots palielināt eksporta pieaugumu. Uzņēmuma galvenās partnervalstis eksportā ir Skandināvijas valstis, Vācija, Anglija, Lietuva, Igaunija, Polija, Ungārija, Čehijas Republika, Itālija, Austrija, Īrija, Nīderlande. Paralēli uzņēmums ir uzsācis eksportu uz jauniem tirgiem Jamaikā un Meksikā.

Lai mērķtiecīgi mazinātu uzņēmuma ietekmi uz apkārtējo vidi un sabiedrību, vienlaicīgi ievērojot normatīvās prasības vides aizsardzības jomā, uzņēmumam ir sertificēta vides pārvaldības sistēma. Uzņēmums ir ieguvis šādus ISO sertifikātus: ISO 9001, ISO 14001, ISO 50001.

Gadu gaitā uzņēmumam ir izveidojusies cieša sadarbība ar pasaulē atzītiem materiālu ražotājiem. Tas ļauj īstenot kvalitatīva produkta ražošanu, nodrošina precizitāti, uzticamību un vispiemērotāko risinājumu klientiem.

AS „Liepājas Papīrs” ir Latvijas Poligrāfijas uzņēmumu asociācijas (LPUA) un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) biedrs.

Saņemt piedāvājumu
Minimālais pasūtījuma apjoms ir 1000 etiķetes!
* Obligāti aizpildāmie lauki