mobile-logo

Uzņēmuma vēstures attīstības posmi

  1. Pirmās fabrikas ēkas celtniecība
  2. Fabrikas ēka tiek papildināta ar trešo stāvu
  3. Kurzemē modernākā dizaina (jeb repro) centra izveide
  4. Liepājas Papīrs atzīmē pirmo simtgadi. Uzņēmumā strādā 88 darbinieki.
  5. Rīgā atver uzņēmuma pārstāvniecību
  6. Jaunas ražošanas ēkas korpusa celtniecība
  7. Darbu sāk jaunā digitālās drukas iekārta
  8. Darbu sāk Baltijā pirmā hibrīddrukas iekārta

Vēsturiskie fakti

Uzņēmuma pirmsākumi meklējami 1896. gadā, kad Viktors Smits (Victor Smit) nodibina Viktora Smita Liepājas spodrpapīra un kartona fabriku un 1898. gadā uzceļ fabrikas ēku. Fabrikas pirmā produkcija ir spodrpapīrs un kartons, vēlāk uzsāk fotoplašu ražošanu. Uzņēmuma ilgajā pastāvēšanas laikā tiek ražots gan impregnētais audekls un hrompapīrs, gan skaņu plašu aploksnes, zīmēšanas bloki, vēstuļpapīri un pat bērnu spēles. Ražošanas klāstā ietilpst pasta aploksnes, līmlente mēbeļu ražošanai, klades, kantora grāmatas, kartona kārbas, plastmasas vāki grāmatām, piezīmju blociņi, telefona grāmatas, kalendāri-dienasgrāmatas u.c.

Uzņēmuma vēsturē vairākkārt ir mainījies nosaukums, notikušas izmaiņas vadības līmenī un izmainījies ražotās produkcijas un sniegto pakalpojumu klāsts. 1993. gadā mainās uzņēmuma statuss, un tiek izveidota akciju sabiedrība „Liepājas Papīrs”. Mainoties līdzi laikam, uzņēmums pakāpeniski palielina poligrāfiskās produkcijas ražošanas apjomus, un 2005. gadā uzņēmums uzsāk pārēju no dažādu baltpreču (klades, kantora grāmatas, zīmēšanas albūmi) ražošanas un attīsta poligrāfiju. AS „Liepājas Papīrs“ ir kļuvis par stabilu un uz attīstību virzītu poligrāfijas uzņēmumu, kura pamatdarbības virziens ir etiķešu druka un iepakojuma apdruka.

Aizritējuši jau vairāk nekā 120 gadu kopš uzņēmums uzkrāj ražošanas pieredzi, tiecas uz kvalitāti un turpina veiksmes stāstu.

Lai kļūtu par vienu no vadošajiem poligrāfijas nozares ražotājiem Baltijas valstīs, uzņēmums ir spējis pieņemt izaicinājumus, savlaicīgi reaģēt uz izmaiņām un par uzdevumu noteicis inovatīva un ilgtspējīga biznesa radīšanu. Viens no lielākajiem uzņēmumiem Liepājā ar vērienīgu un mērķtiecīgu darbu ir sasniedzis ļoti labus rezultātus.

Saņemt piedāvājumu
Minimālais pasūtījuma apjoms ir 1000 etiķetes!
* Obligāti aizpildāmie lauki