mobile-logo

Biznesa centrs "FABRIKA"

Biznesa centrs

Telpu noma biznesa centrā "FABRIKA"

Uzņēmumam paplašinoties, AS “Liepājas Papīrs” no 1898. gadā būvētās papīra ražotnes ēkas sāka pamazām pārcelties uz jaunām telpām, kas bija īpaši piemērotas uzlīmju un etiķešu ražošanas procesiem. Iepriekš tik dzīvi apdzīvotā trīsstāvu ķieģeļu būve savās nu jau tukšajās sienās vēl glabāja atskaņas no mašīnu rimtās dunas un balsu čalas. Telpas sauca pēc jaunām balsīm, jaunām iekārtām, jaunām skaņām. 

Tāpēc no 2014. gada esam pamazām atjaunojuši un labiekārtojuši bijušo papīrfabrikas ēku. Tagad šeit atrodas mūsdienīgas biroja telpas ar sporta zāli pirmajā stāvā. Nākotnē ir iecerēts atjaunot un labiekārtot arī jumta stāvu.

Priekšrocības telpu nomai biznesa centrā "Fabrika":

  • 5 minūšu gājiena attālumā no Liepājas pilsētas centra;

  • ērta piebraukšana, bezmaksas autostāvvieta;

  • saviem klientiem piedāvājam izmantot aprīkotu konferenču zāli.

Šobrīd Fabrikas telpās darbojas 36 dažādu nozaru pārstāvji, kas piedāvā Crossfit, TRX, boksa un ārstnieciskās vingrošanas nodarbības, valodu kursus, poligrāfijas un mārketinga pakalpojumus, kancelejas un saimniecības preces, autopiederumus, mākslas nodarbības, filmēšanas, IT, grāmatvedības, masāžas, manikīra, skaistumkopšanas, šūšanas, logopēda, projektēšanas, inspicēšanas, jurista, tulkošanas u.c. pakalpojumus.


KONTAKTI

Adrese: Liepāja, Pļavu iela 17.


Zane Vilnīte

T.: +371 29256099

E.: zane@liepajaspapirs.lv

Telpas:

Saņemt piedāvājumu
Minimālais pasūtījuma apjoms ir 1000 etiķetes!
* Obligāti aizpildāmie lauki