mobile-logo
back

Abpusēji apdrukātas etiķetes

Abpusēji apdrukātas etiķetes
Apdrukājam arī uzlīmes lipīgo pusi

Abpusēji apdrukātas etiķetes lieto, ja vēlas patērētāju uzrunāt ar abām etiķetes pusēm,līmējot uzlīmi uz caurspīdīgas virsmas.

Veikt pasūtījumu
* Obligāti aizpildāmie lauki
Mēs piedāvājam risinājumus un kvalitātes garantiju!
Abpusēji apdrukātu etiķešu specifikācija

Abpusēji apdrukātas etiķetes lieto, ja vēlas patērētāju uzrunāt ar abām etiķetes pusēm, līmējot uzlīmi uz caurspīdīgas virsmas. Etiķete tiek apdrukāta no abām pusēm, veicot apdruku arī uz līmes slāņa. Šāda veida etiķetes ir iecienītas uz dzērienu pudelēm, jo caurspīdīgais produkta iepakojums ļauj etiķeti aplūkot no abām pusēm. Šis ir arī ļoti efektīvs veids, kā apdrukāt uzlīmes, ko līmēt uz transporta līdzekļu logiem, stikla durvīm u.tml. 

Personalizētas etiķetes

Lai varētu īstenot klienta ideju reālā uzlīmē, mēs piedāvājam plašu materiālu, līmes un apdrukas variantu klāstu. Populārākie materiāli ir glancēts vai matēts papīrs, termopapīrs, balta vai caurspīdīga plēve. Ir pieejami arī daudz un dažādi specializēti materiāli. Izsakiet savas vēlmes mūsu pārdošanas speciālistiem un viņi piemeklēs Jums vispiemērotāko materiālu. Arī līmes ir iespējams izvēlēties dažādas - gan īpaši noturīgās, gan mitrumizturīgās, gan lielu aukstumu noturošās, kā arī atlīpošās līmes. Par savu līmes preferenci noteikti informējiet mūsu pārdošanas komandu. Sīkāk par apdrukas variantiem informāciju meklējat sadaļā ‘Pakalpojumi’. 

Klientu Serviss

Saviem klientiem piedāvājam pilnu servisa ciklu no idejas līdz piegādei. Servisa cikls sevī ietver gan klienta idejas uzklausīšanu un apstrādi, gan dizaina izkārtojuma izstrādi, etiķešu pirmsapstrādi, ražošanas procesu, etiķešu pēcapstrādi un produkcijas piegādi klientam.

Kvalitātes kontrole

Lai nodrošinātu pastāvīgu pakalpojumu sniegšanas kvalitātes līmeni, uzņēmumā ir ieviesta kvalitātes vadības sistēma, kas sertificēta atbilstoši ISO 9001 prasībām. Sertifikāts apliecina, ka uzņēmums ievēro tādus kvalitātes vadības pamatprincipus kā uz klientu orientēts uzņēmums, sistēmiska pieeja vadības jautājumiem, savstarpēji izdevīgas attiecības ar piegādātājiem u.c.

Kāda ir darbu sagatavošana vēlamo etiķešu drukai?
Tehniskās prasības un rekomendācijas lejupielādei
Saņemt piedāvājumu
Minimālais pasūtījuma apjoms ir 1000 etiķetes!
* Obligāti aizpildāmie lauki