mobile-logo
back

Apvelkošās etiķetes

Apvelkošās etiķetes
Wrap-around etiķetes

Apvelkošā etiķete tiek iespiesta uz nepašlīmējošas plānas plēves un pēc tam tiek sadalīta ruļļos saskaņā ar klientam vēlamo specifikāciju.

Veikt pasūtījumu
* Obligāti aizpildāmie lauki
Mēs piedāvājam risinājumus un kvalitātes garantiju
Apvelkošo etiķešu specifikācija

Galvenais apvelkošo (jeb wrap-around) etiķešu patērētājs ir bezalkoholisko dzērienu tirgus, jo šīs apvelkošās etiķetes ļauj aptvert visu pudeles apkārtmēru un efektīvi izmantot pieejamo virsmu, iekļaujot visu informāciju, kas nepieciešama klientam. Klientam jābūt speciālam apvelkošo uzlīmju līmēšanas aplikatoram, kurš uzlīmju aplicēšanas procesā uznes līmi uz taras nepieciešamajā vietā.

Personalizētas etiķetes

Lai varētu īstenot klienta ideju reālā uzlīmē, mēs piedāvājam plašu materiālu, līmes un apdrukas variantu klāstu. Ir pieejami arī daudz un dažādi specializēti materiāli. Izsakiet savas vēlmes mūsu pārdošanas speciālistiem un viņi piemeklēs Jums vispiemērotāko materiālu. Sīkāk par apdrukas variantiem informāciju meklējat sadaļā ‘Pakalpojumi’. 

 

Klientu Serviss

Saviem klientiem piedāvājam pilnu servisa ciklu no idejas līdz piegādei. Servisa cikls sevī ietver gan klienta idejas uzklausīšanu un apstrādi, gan dizaina izkārtojuma izstrādi, etiķešu pirmsapstrādi, ražošanas procesu, etiķešu pēcapstrādi un produkcijas piegādi klientam.

Kvalitātes kontrole

Lai nodrošinātu pastāvīgu pakalpojumu sniegšanas kvalitātes līmeni, uzņēmumā ir ieviesta kvalitātes vadības sistēma, kas sertificēta atbilstoši ISO 9001 prasībām. Sertifikāts apliecina, ka uzņēmums ievēro tādus kvalitātes vadības pamatprincipus kā uz klientu orientēts uzņēmums, sistēmiska pieeja vadības jautājumiem, savstarpēji izdevīgas attiecības ar piegādātājiem u.c.

Kāda ir darbu sagatavošana vēlamo etiķešu drukai?
Tehniskās prasības un rekomendācijas lejupielādei
Saņemt piedāvājumu
Minimālais pasūtījuma apjoms ir 1000 etiķetes!
* Obligāti aizpildāmie lauki