mobile-logo
back

Bandāles

Bandāles
Bandāles

Bandāle ir apdrukāts monomateriāls ruļļos, ko izmanto vairāku produktu vienību sastiprināšanai vai nestandarta formas produktu marķēšanai

Veikt pasūtījumu
* Obligāti aizpildāmie lauki
Mēs piedāvājam risinājumus un kvalitātes garantiju
Specifikācija

Bandāle ir nepašlīmējoša etiķete, ar kuru var sastiprināt nestandarta formas produktu vienības vai akcijas produktus, piemēram, divus, trīs vai vairākus produktus vienā, kā arī ērti marķēt nestandarta formas produktus. Bandāļu ražošanai var izmantot gan papīra, gan plēves materiālus. Šī iepakojuma priekšrocība ir iespēja izmantot apdrukai pilnu etiķetes laukumu, vajadzības gadījumā veidojot 360o dizainu. Bandāles iespējams izmantot dažādu industriju produktu iepakojumā, sākot no pārtikas nozares un beidzot ar kosmētikas jomu, izmantojot bandāli gan kā primāro, gan kā sekundāro iepakojumu. Lai bandāles aplicētu, nepieciešama specializēta bandāļu iekārta, par kuru vairāk iespējams uzzināt www.bandall.com.

 

Klientu Serviss

Saviem klientiem piedāvājam pilnu servisa ciklu no idejas līdz piegādei. Servisa cikls sevī ietver gan klienta idejas uzklausīšanu un apstrādi, gan dizaina izkārtojuma izstrādi, etiķešu pirmsapstrādi, ražošanas procesu, etiķešu pēcapstrādi un produkcijas piegādi klientam.

Kvalitātes kontrole

Lai nodrošinātu pastāvīgu pakalpojumu sniegšanas kvalitātes līmeni, uzņēmumā ir ieviesta kvalitātes vadības sistēma, kas sertificēta atbilstoši ISO 9001 prasībām. Sertifikāts apliecina, ka uzņēmums ievēro tādus kvalitātes vadības pamatprincipus kā uz klientu orientēts uzņēmums, sistēmiska pieeja vadības jautājumiem, savstarpēji izdevīgas attiecības ar piegādātājiem u.c.

Kāda ir darbu sagatavošana vēlamo etiķešu drukai?
Tehniskās prasības un rekomendācijas lejupielādei
Saņemt piedāvājumu
Minimālais pasūtījuma apjoms ir 1000 etiķetes!
* Obligāti aizpildāmie lauki