mobile-logo
back

Biļetes

Biļetes
Dažas biļetes tiek glabātas gadiem

Izvēlies materiālu, krāsas un druku, kas izskatās labi un kalpos ilgi!

Veikt pasūtījumu
* Obligāti aizpildāmie lauki
Mēs piedāvājam risinājumus un kvalitātes garantiju
Biļetes specifikācija

Biļetes parasti ražo no papīra, termopapīra vai plēves. Pēc nepieciešamības gala lietotājs pats var veikt termisko apdrukāšanu ar papildus informāciju. Ja biļetes paredzēts apdrukāt ar termoprinteri, svarīgi to iepriekš atrunāt, lai zinātu, uz kāda materiāla un ar kādām krāsām biļetes būtu ieteicams drukāt. Biļetes ir iespējams saražot ruļļos atbilstoši galalietotāja specifikācijām, biļetes parasti arī ir perforētas, lai tās būtu vieglāk atdalīt no ruļļa

Personalizētas etiķetes

Lai varētu īstenot klienta ideju reālā uzlīmē, mēs piedāvājam plašu materiālu, līmes un apdrukas variantu klāstu. Ir pieejami arī daudz un dažādi specializēti materiāli. Izsakiet savas vēlmes mūsu pārdošanas speciālistiem un viņi piemeklēs Jums vispiemērotāko materiālu. Sīkāk par apdrukas variantiem informāciju meklējat sadaļā ‘Pakalpojumi’. 

Klientu Serviss

Saviem klientiem piedāvājam pilnu servisa ciklu no idejas līdz piegādei. Servisa cikls sevī ietver gan klienta idejas uzklausīšanu un apstrādi, gan dizaina izkārtojuma izstrādi, etiķešu pirmsapstrādi, ražošanas procesu, etiķešu pēcapstrādi un produkcijas piegādi klientam.

Kvalitātes kontrole

Lai nodrošinātu pastāvīgu pakalpojumu sniegšanas kvalitātes līmeni, uzņēmumā ir ieviesta kvalitātes vadības sistēma, kas sertificēta atbilstoši ISO 9001 prasībām. Sertifikāts apliecina, ka uzņēmums ievēro tādus kvalitātes vadības pamatprincipus kā uz klientu orientēts uzņēmums, sistēmiska pieeja vadības jautājumiem, savstarpēji izdevīgas attiecības ar piegādātājiem u.c.

Kāda ir darbu sagatavošana vēlamo etiķešu drukai?
Tehniskās prasības un rekomendācijas lejupielādei
Saņemt piedāvājumu
Minimālais pasūtījuma apjoms ir 1000 etiķetes!
* Obligāti aizpildāmie lauki