mobile-logo
back

Drošības un Industriālās etiķetes

Drošības un Industriālās etiķetes
Īpaši izturīgas un pamanāmas etiķetes

Drošības etiķetes ir uzlīmes, kam jāatbilst speciālām prasībām. Piemēram, brīdinājuma uzlīmes, kam jābūt pamanāmām, spilgtām un izteiksmīgām, vai uzlīmes uz riepām, kam jāiztur liels spiediens un berze.

Veikt pasūtījumu
* Obligāti aizpildāmie lauki
Mēs piedāvājam risinājumus un kvalitātes garantiju
Drošības uzlīmju specifikācija

Tās var būt gan nenoplēšamas uzlīmes, gan uzlīmes ar spēcīgu līmi, kas iztur aukstumu vai lielu spiedienu. Drošības uzlīmēm var izmantot arī atlīpošo līmi, ja ir nepieciešamība tās pārlīmēt vai viegli dabūt nost. Piedāvājam izmantot fluorescējošo tinti, lai uzlīmes padarītu spilgtākas un pamanāmākas. Tāpat piedāvājam izmantot iespēju drukai izmantot apjoma laku, lai radītu breila raksta efektu un brīdinājuma uzlīmes varētu nolasīt visi.

Personalizētas etiķetes

Lai varētu īstenot klienta ideju reālā uzlīmē, mēs piedāvājam plašu materiālu, līmes un apdrukas variantu klāstu. Populārākie materiāli ir glancēts vai matēts papīrs, termopapīrs, balta vai caurspīdīga plēve. Ir pieejami arī daudz un dažādi specializēti materiāli. Izsakiet savas vēlmes mūsu pārdošanas speciālistiem un viņi piemeklēs Jums vispiemērotāko materiālu. Arī līmes ir iespējams izvēlēties dažādas - gan īpaši noturīgās, gan mitrumizturīgās, gan lielu aukstumu noturošās, kā arī atlīpošās līmes. Par savu līmes preferenci noteikti informējiet mūsu pārdošanas komandu. Sīkāk par apdrukas variantiem informāciju meklējat sadaļā ‘Pakalpojumi’. 

Klientu Serviss

Saviem klientiem piedāvājam pilnu servisa ciklu no idejas līdz piegādei. Servisa cikls sevī ietver gan klienta idejas uzklausīšanu un apstrādi, gan dizaina izkārtojuma izstrādi, etiķešu pirmsapstrādi, ražošanas procesu, etiķešu pēcapstrādi un produkcijas piegādi klientam.

Kvalitātes kontrole

Lai nodrošinātu pastāvīgu pakalpojumu sniegšanas kvalitātes līmeni, uzņēmumā ir ieviesta kvalitātes vadības sistēma, kas sertificēta atbilstoši ISO 9001 prasībām. Sertifikāts apliecina, ka uzņēmums ievēro tādus kvalitātes vadības pamatprincipus kā uz klientu orientēts uzņēmums, sistēmiska pieeja vadības jautājumiem, savstarpēji izdevīgas attiecības ar piegādātājiem u.c.

Kāda ir darbu sagatavošana vēlamo etiķešu drukai?
Tehniskās prasības un rekomendācijas lejupielādei
Saņemt piedāvājumu
Minimālais pasūtījuma apjoms ir 1000 etiķetes!
* Obligāti aizpildāmie lauki