mobile-logo
back

Hologrāfiskas uzlīmes

Hologrāfiskas uzlīmes
Ļoti pamanāmas un īpaši spīdīgas

Hologrāfiskas uzlīmes var tikt izgatavotas, izmantojot hologrāfisku pašlīmējošu materiālu un apdrukājot to ar klienta dizainu.

Veikt pasūtījumu
* Obligāti aizpildāmie lauki
Mēs piedāvājam risinājumus un kvalitātes garantiju
Holigrāfiskas uzlīmes specifikācija

Hologrāfiskas uzlīmes var tikt izgatavotas, izmantojot hologrāfisku pašlīmējošu materiālu un apdrukājot to ar klienta dizainu, vai arī izmantojot folijas karstspiedi vai aukstspiedi un uzklājot hologrāfisku foliju nepieciešamajās vietās pāri nodrukātajam dizainam. Šīs uzlīmes ne tikai piešķir papildus spožumu un krāšņumu, bet arī darbojas kā garantijas simbols pret viltojumiem.

Personalizētas etiķetes

Lai varētu īstenot klienta ideju reālā uzlīmē, mēs piedāvājam plašu materiālu, līmes un apdrukas variantu klāstu. Populārākie materiāli ir glancēts vai matēts papīrs, termopapīrs, balta vai caurspīdīga plēve. Ir pieejami arī daudz un dažādi specializēti materiāli. Izsakiet savas vēlmes mūsu pārdošanas speciālistiem un viņi piemeklēs Jums vispiemērotāko materiālu. Arī līmes ir iespējams izvēlēties dažādas - gan īpaši noturīgās, gan mitrumizturīgās, gan lielu aukstumu noturošās, kā arī atlīpošās līmes. Par savu līmes preferenci noteikti informējiet mūsu pārdošanas komandu. Sīkāk par apdrukas variantiem informāciju meklējat sadaļā ‘Pakalpojumi’. 

Klientu Serviss

Saviem klientiem piedāvājam pilnu servisa ciklu no idejas līdz piegādei. Servisa cikls sevī ietver gan klienta idejas uzklausīšanu un apstrādi, gan dizaina izkārtojuma izstrādi, etiķešu pirmsapstrādi, ražošanas procesu, etiķešu pēcapstrādi un produkcijas piegādi klientam.

Kvalitātes kontrole

Lai nodrošinātu pastāvīgu pakalpojumu sniegšanas kvalitātes līmeni, uzņēmumā ir ieviesta kvalitātes vadības sistēma, kas sertificēta atbilstoši ISO 9001 prasībām. Sertifikāts apliecina, ka uzņēmums ievēro tādus kvalitātes vadības pamatprincipus kā uz klientu orientēts uzņēmums, sistēmiska pieeja vadības jautājumiem, savstarpēji izdevīgas attiecības ar piegādātājiem u.c.

Kāda ir darbu sagatavošana vēlamo etiķešu drukai?
Tehniskās prasības un rekomendācijas lejupielādei
Saņemt piedāvājumu
Minimālais pasūtījuma apjoms ir 1000 etiķetes!
* Obligāti aizpildāmie lauki