mobile-logo
back

Slīvi

Slīvi
Termosarukuma etiķetes

Slīvu etiķetes parasti drukā uz plānām PVC vai PET plēvēm, pēc tam tās fiksējot uz taras, izmantojot karstuma tuneli. 

Veikt pasūtījumu
* Obligāti aizpildāmie lauki
Mēs piedāvājam risinājumus un kvalitātes garantiju
Slīvu specifikācija

Slīvu etiķetes var tikt piemērotas ļoti dažādām taras formām, jo karstuma ietekmē plēve savā saraušanās procesā pieņem attiecīgās taras formu. Slīvu etiķetes piedāvā iespēju maksimāli izmantot visu taras virsmu, palielinot informācijas un vizualizāciju apjomu, ko var nodot ar etiķetes palīdzību. Slīvu etiķetes nodrošina lielisku ķīmisku un mehānisku noturību. Etiķešu aplikācijas procesā nav iesaistīta līme, padarot konteinerus atkārtoti lietojamus.

Personalizētas etiķetes

Lai varētu īstenot klienta ideju reālā uzlīmē, mēs piedāvājam plašu materiālu, līmes un apdrukas variantu klāstu. Ir pieejami arī daudz un dažādi specializēti materiāli. Izsakiet savas vēlmes mūsu pārdošanas speciālistiem un viņi piemeklēs Jums vispiemērotāko materiālu. Sīkāk par apdrukas variantiem informāciju meklējat sadaļā ‘Pakalpojumi’. 

Klientu Serviss

Saviem klientiem piedāvājam pilnu servisa ciklu no idejas līdz piegādei. Servisa cikls sevī ietver gan klienta idejas uzklausīšanu un apstrādi, gan dizaina izkārtojuma izstrādi, etiķešu pirmsapstrādi, ražošanas procesu, etiķešu pēcapstrādi un produkcijas piegādi klientam.

Kvalitātes kontrole

Lai nodrošinātu pastāvīgu pakalpojumu sniegšanas kvalitātes līmeni, uzņēmumā ir ieviesta kvalitātes vadības sistēma, kas sertificēta atbilstoši ISO 9001 prasībām. Sertifikāts apliecina, ka uzņēmums ievēro tādus kvalitātes vadības pamatprincipus kā uz klientu orientēts uzņēmums, sistēmiska pieeja vadības jautājumiem, savstarpēji izdevīgas attiecības ar piegādātājiem u.c.

Kāda ir darbu sagatavošana vēlamo etiķešu drukai?
Tehniskās prasības un rekomendācijas lejupielādei
Saņemt piedāvājumu
Minimālais pasūtījuma apjoms ir 1000 etiķetes!
* Obligāti aizpildāmie lauki