Par uzņēmumu

LiepajasPapirs.jpg


Laikmetīgi, savlaicīgi, kvalitatīvi!

 

Akciju sabiedrība „Liepājas papīrs” ir viens no vadošajiem poligrāfijas nozares ražotājiem Baltijas valstīs. Uzņēmuma pamatdarbības virziens ir dažādu uzlīmju un etiķešu druka, kas ietver pilnu pakalpojumu servisu - dizaina izstrādi un maketēšanu, filmu un iespiedformu izgatavošanu, apdrukāta materiāla pēcapstrādi, produkcijas piegādi klientam. Iespējams izmantot šādas iespiedtehnoloģijas: fleksogrāfija, sietspiede, digitālā druka, folijspiede, reljefspiede.
 
Klientu ērtībām ir izveidota pārstāvniecība Latvijas galvaspilsētā Rīgā. Lai sasniegtu Austrumu tirgus, ir atvērta pārstāvniecība Krievijā (Maskavā).
 
Akciju sabiedrība „Liepājas papīrs” tika nodibināta 1993. gadā, bet šī uzņēmuma darbības vēsture ir krietni senāka - vairāk kā 115 gadu. Ieviešot jaunākās tehnoloģijas, nodarbinot kvalificētus speciālistus un nodrošinot augstus kvalitātes standartus, AS „Liepājas papīrs” ir kļuvis par modernu, stabilu un uz attīstību virzītu poligrāfijas uzņēmumu, kurā strādā vairāk kā 90 darbinieki.
 
Eksports ir uzņēmuma prioritāte, un tā apjoms sasniedz aptuveni 50% no saražotās produkcijas. Nākotnē plānots palielināt eksporta pieaugumu. Uzņēmuma galvenās partnervalstis eksportā ir Skandināvijas valstis, Vācija, Anglija, Lietuva, Igaunija, Kazahstāna, Polija, Ungārija, Čehijas Republika, Itālija, Austrija, Īrija, Nīderlande, Krievija un Baltkrievija. Paralēli uzņēmums ir uzsācis eksportu uz jauniem tirgiem Jamaikā un Meksikā.
 
Lai mērķtiecīgi mazinātu uzņēmuma ietekmi uz vidi un apkārtējo sabiedrību, vienlaicīgi ievērojot normatīvās prasības vides aizsardzības jomā, uzņēmumam ir sertificēta vides pārvaldības sistēma. Sertifikāts apliecina, ka uzņēmuma vadības sistēma ir auditēta un atzīta kā atbilstoša ISO 14001 vadības sistēmas standarta prasībām darbības sfērā „Poligrāfijas izstrādājumu ražošana un pakalpojumu sniegšana”.
 
Gadu gaitā uzņēmumam ir izveidojusies cieša sadarbība ar pasaulē atzītiem materiālu ražotājiem. Tas ļauj īstenot kvalitatīva produkta ražošanu, nodrošina precizitāti, uzticamību un vispiemērotāko risinājumu klientiem.
 
AS „Liepājas papīrs” ir Latvijas Poligrāfijas uzņēmumu asociācijas (LPUA) biedrs.
 
Uzņēmumā darbojas arodbiedrība. AS „Liepājas papīrs” un Latvijas Mežu Nozaru arodu biedrība ir noslēgusi Darba koplīgumu.