mobile-logo

Biznesa centrs FABRIKA

Biznesa centrs FABRIKA

Piedāvājam nomai dažādu platību telpas Biznesa centrā FABRIKA.

Uzņēmumam paplašinoties, AS “Liepājas Papīrs” no 1898.gadā būvētās papīra ražotnes ēkas sāka pamazām pārcelties uz jaunām telpām, kas bija īpaši piemērotas uzlīmju un etiķešu ražošanas procesiem. Iepriekš tik dzīvi apdzīvotā trīsstāvu ķieģeļu būve savās nu jau tukšajās sienās vēl glabāja atskaņas no mašīnu rimtās dunas un balsu čalas. Telpas sauca pēc jaunām balsīm, jaunām iekārtām, jaunām skaņām. 

Tāpēc no 2014. gada esam pamazām atjaunojuši un labiekārtojuši bijušo papīrfabrikas ēku. Tagad šeit atrodas mūsdienīgas biroja telpas ar sporta zāli pirmajā stāvā. Nākotnē ir iecerēts atjaunot un labiekārtot arī jumta stāvu.

  • 5 minūšu gājiena attālumā no Liepājas pilsētas centra.

  • Ērta piebraukšana, bezmaksas autostāvvieta.

  • Saviem klientiem piedāvājam izmantot aprīkotu konferenču zāli.

  • Šobrīd Fabrikas telpās darbojas 36 dažādu nozaru pārstāvji, kas piedāvā Crossfit, TRX, boksa un ārstnieciskās vingrošanas nodarbības, valodu kursus, poligrāfijas un mārketinga pakalpojumus, kancelejas un saimniecības preces, autopiederumus, mākslas nodarbības, filmēšanas, IT, grāmatvedības, masāžas, manikīra, makeup, šūšanas, logopēda, projektēšanas, inspicēšanas, jurista, tulkošanas pakalpojumus.


KONTAKTI

Adrese: Liepāja, Pļavu iela 17.


Zane Vilnīte

Telefons +371 29256099

zane@liepajaspapirs.lv

 

Saņemt piedāvājumu
* Obligāti aizpildāmie lauki